Naujienų srautas

Tavo LRT2016.11.03 14:52

LRT Opus ore svečiuojasi grupė „Z On A”

LRT.lt 2016.11.03 14:52

Projekte LRT Opus Ore lapkričio 7 dieną, pirmadienį, lankysis grupė „Z On A”. 2014-aisiais susikūrusi grupė, pasak jos narių, plaka energetinį muzikinį kokteilį, kurio pagrindinės dedamosios dalys yra roko ir hiphopo muzikiniai stiliai. 

„Z On A” pasakoja, kad muziką kuria visi grupės nariai. Jų net septyni: vokalistai Laura ir Valius, gitaristai Augustas ir Haroldas, bosistas Mindaugas, būgnininkas Remigijus ir vėliausiai prie grupės prisijungęs Valdas, valdantis sintezatorių.  

„Z On A” debiutinis albumas „XYZ” buvo išleistas praėjusių metų pabaigoje, o jo kūriniai iki šiol skamba pagrindinių šalies radijo stočių eteryje. Grupė aktyviai koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet jau surengė turą ir Latvijoje, ne kartą koncertavo Lenkijoje.

„Džiaugiamės, kad mūsų muzika po truputį atrandama. Dedam daug pastangų, kad galutinis rezultatas būtų toks, koks jis yra. Labai laukiam LRT Opus Ore koncerto, rengiame itin energingą pasirodymą, pirmą kartą čia bus atlikti keli nauji kūriniai, dar niekur neskambėję iki šiol“, – sako grupės vokalistas Valius Klimavičius. Klausytojams grupė parengė ir daugiau staigmenų.

Koncertas bus filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas LRT Opus radijuje, vėliau perkeliamas į televiziją ir internetą. Koncerto pradžia - 18.00 val.

Visus LRT Opus Ore serijos koncertus galite pamatyti čia.

Tiesioginę transliaciją iš LRT Opus studijos klausykite čia.

Dėmesio! Norinčių gyvai stebėti grupės pasirodymą, prašome registruoti adresu opus@lrt.lt , nurodyti savo vardą ir pavardę. Atvykti į koncertą LRT studijoje prašome lapkričio 7 dieną, 17:30. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi