Tavo LRT

2016.11.02 20:47

V. Adamkaus jubiliejinis interviu – LRT TELEVIZIJOS ketvirtadienio „Labame ryte“

LRT.lt 2016.11.02 20:47

Lapkričio 3-ąją Prezidentui Valdui Adamkui sukanka 90. Išskirtinį interviu su juo kviečiame žiūrėti ketvirtadienio laidoje „Labas rytas, Lietuva“. Prezidentą kalbins žurnalistas Richardas Jonaitis.

„Retas suvokiame, kokį ilgą kelią jam teko nueiti iki to, kol tapo Lietuvos prezidentu. Tam jam reikėjo pažinti net 6 Amerikos prezidentus! – šypsosi Richardas. – Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę pakalbinti tokį elegantišką ir įkvepiantį žmogų. Į Lietuvos politinį gyvenimą jis atnešė orumo, kultūringo bendravimo, įsiklausymo, pagarbos žmogui tradiciją. Net ir baigęs savo kadenciją Valdas Adamkus ir šiandien yra vienas gerbiamiausių Lietuvos žmonių. Jam pasirodžius renginiuose, salė ploja atsistojusi... Jo vadovavimas Lietuvai buvo svarbus visų pirma, manyčiau, kaip atsvara populistiškiems politikams.“

„Prieš kelias dienas susitikome ir kalbėjomės apie jo gyvenimą, Lietuvos jaunimą, stiprios santuokos pagrindus, Lietuvos gamtą, ateitį. Ką aptarėme, žiūrėkite jau rytoj, ketvirtadienį, lapkričio 3 d. 7.10 val. per LRT TELEVIZIJĄ“, – kviečia R. Jonaitis.