Tavo LRT

2021.10.28 09:40

Giedrius Savickas: juk gyvenimas nėra jau labai tokia miela vietelė

LRT.lt2021.10.28 09:40

Ypatingo talento aktorius, atpažįstamas iš kiekvieno savo bruožo. Pažįstame jo balsą, atpažįstame išraiškas ir manieras, išgirdę gana populiarią pavardę pirmiausia pagalvojame apie jį, o mažybinė vardo forma „Giedriukas“ jau tapo kone sceniniu vardu. Galbūt namuose jis – visai kitoks, nei galėtume įsivaizduoti? Pažintis su aukščiausio lygio menininku – tik truputį iš arčiau – LRT mediatekos laidoje „Svečiuose pas Editą“.

Editos gražiai laidoje pristatytas, Giedrius paprašė aprašymo teksto: „Žmonai parodysiu. Tegul pasiskaito.“ Paklaustas, negi žmona jo nevertina taip, kaip jam norėtųsi, atsako: „Vertina vertina, jau kad tekėjo už manęs man buvo didžiausias įvertinimas.“

Dabar ir pačiam sunku atsakyti, kodėl taip vėlai vedė: „Aš toks „neapsisprendyla“ buvau. Dabar tai juokas ima iš savęs.“ Giedrius Editai atskleidė, kokį įvaizdį dar iki santuokos buvo apie save susigalvojęs ir kaip tas įsivaizdavimas subliuško po vienos kelionės.

Retas reiškinys šiais laikais – negyventi drauge iki santuokos. Būtent tokios nuostatos laikėsi garsus aktorius ir jo religinga būsimoji žmona, apsigyvenę kartu tik po bažnytinės santuokos. „Man visi draugai sakė: tu ką, durnas? Nepagyvenus kartu ženytis? Taigi čia yra siaubas. Visi mano draugai buvo pagyvenę kartu ir jie… visi išsiskyrė“, – pasakoja Giedrius.

Publika Giedrių myli, nes jis geba pralinksminti, geba sukurti linksmą atmosferą, kur bepasirodytų. „Tai gal gerai, kad neliūdinu žmonių. Tai kaip būtų, jei kažką pasakyčiau ir visi verktų? Aš toks gimiau. Tai negi aš eisiu prieš save. Tegul juokiasi žmonės. Negi aš vaidinsiu rimtą ir pyksiu, ką jūs nematot, koks aš rimtas? Gyvenimas ir taip duoda tų tragedijų. Gali duoti, oho, kokių dalykų… Juk gyvenimas nėra jau labai tokia miela vietelė“, – atvirai savo gyvenimo patirtis laidoje atskleidžia Giedrius.

Su tik jam būdingu puikiu humoro jausmu aktorius laidoje „Svečiuose pas Editą“ pasakojo, kodėl dabar jo gyvenimas yra labai geras ir ką jis atranda įkvepiančio ir gražaus kiekvieną dieną. „Čia jau ta tokios jaunystės pabaiga. Keturiasdešimt metų. Ir tu sakai: matai, kaštonai pražydo. Anksčiau aš net nepastebėdavau to. Juk vis leki leki...“ – pasakoja Giedrius. Editai žinomas vyras pasakojo, kaip pasikeitė jo požiūris į daugelį dalykų su patirtimi ir amžiumi. Į ką anksčiau žvelgė surauktais antakiais ir susimąstęs, dabar nusišypso ir džiaugiasi tuo, ką turi.

Taip pat laidoje „Svečiuose pas Editą“ sužinosite, kuo panoro pasigirti garsus ir publikos itin mylimas aktorius Giedrius Savickas: „Visi sako, kad nesigiria, bet iš tikrųjų per aplinkui pasigiria. O aš noriu taip tiesiai šviesiai – pasigirti.“

Laida „Svečiuose pas Editą“ pirmadieniais ir ketvirtadieniais LRT mediatekoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt