Tavo LRT

2016.11.08 15:58

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – kas slypi po galingų automobilių variklių dangčiais

LRT.lt 2016.11.08 15:58

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausiai mediatekos lankytojų dėmesio praėjusią savaitė sulaukė laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“. Nenustebkite, jei vėl sėdę prie vairo pajusite keistus garsus arba išvis nebeužvesite variklio. Laidoje profesionalai papasakojo apie didžiausius pavojus, kylančius ilgam stovėti paliktiems automobiliams. Galingų transporto priemonių mūsų keliuose daugėja, bet didelio atgarsio sulaukusios avarijos rodo, kad toli gražu ne visi vairuotojai sugeba jas suvaldyti. Kaip arklio galios ir patrauklus įvaizdis kartais sumaišo protą ir kas iš tiesų slypi po galingiausių automobilių variklių dangčiais?

Antroje žiūrimiausių mediatekos įrašų vietoje- kasdieninė naujienų laida „Panorama“. Čia - svarbiausios naujienos iš Lietuvos ir pasaulio – ne tik iš sostinių, bet ir atokiausių kampelių, informacija tiesiogiai iš įvykių epicentro, argumentų kaktomuša, interviu su dienos herojais tiesioginiame eteryje.

Žiūrovų dėmesio sulaukė ir laida „Gyvenimas“, kurioje žinomas LRT sporto žurnalistas Šarūnas Mazalas ir jo žmona Laura pasakoja apie savo gyvenimą, santuoką, dukters gimimą bei dieną, kai pastebėjo, kad su dukrytės sveikata ne viskas gerai. Kitas laidos pasakojimas - Jean-Christophe`as Charrie tikina, kad žino, kaip gyventi be vaistų. Jis – Prancūzijoje garsus medikas, išleidęs visoje Europoje sparčiai išpopuliarėjusią knygą apie sveikatą.

Laida „Labas rytas, Lietuva“ ir toliau neapleidžia žiūrimiausiųjų pozicijų. Populiariausia ir ankstyviausia Lietuvoje ryto informacinė laida kiekvieną darbo dienos rytą žiūrovams siūlo tai, kas svarbiausia ryte: naujausias žinias, sporto pranešimus, spaudos apžvalgas, išsamią orų prognozę, pokalbius su studijos svečiais aktualiausiomis nūdienos temomis.

Sveikata – visuomet aktualus klausimas, todėl mediatekoje aktyviai stebima ir laida „Klauskite daktaro“. Šį kartą joje LSMU profesorius Alvydas Unikauskas atskleidžia keturis ingredientus, kuriuos ragina kuo greičiau išbraukti iš savo mitybos. Anot jo, tie keturi produktai tyliai ėda mūsų sveikatą. Taip pat – kaip kovoti su riešo uždegimu.