Tavo LRT

2021.10.21 10:33

Justė Arlauskaitė-Jazzu: koks skirtumas, kas apie mane dabar galvoja?

LRT.lt2021.10.21 10:33

14 M.A.M.A. Apdovanojimų, 2 „Žmonių“ apdovanojimai, „Auksinio disko“ laimėjimas ir didžiausias – MTV Europos muzikos apdovanojimų laimėjimas! Ir tai – tik pirmoji jos kelio dalis. Kuo šiandien alsuoja geidžiamiausia scenos diva Justė Arlauskaitė- Jazzu? Jaukus ir intymus pokalbis laidoje „Svečiuose pas Editą“ jau LRT mediatekoje.

Jazzu atskleidė, ką teko išgyventi, kai nebeliko galimybės koncertuoti, kodėl buvo sumąsčiusi net baigti karjerą ir ką tiek ilgų mėnesių veikė Amerikoje.

Garsi atlikėja Editai Mildažytei itin atvirai pasakojo apie savo išgyvenimus, jausmus, emocines duobes ir kas jai padėjo pakilti, nepalūžti ir ištverti gyvenimo siųstus išbandymus. Garsenybė kalbėjo ir apie ypatingas praktikas, kurios gelbėjo ją itin sunkiais momentais: „Sėdėjau su savo vienuoliu po penkias valandas, kvėpavau.“

Edita klausė ir apie dainininkės itin atvirus pasisakymus viešojoje erdvėje, kurie sukelia skandalus. Tačiau Jazzu nebekreipia dėmesio į kalbas ir labai stiprų visuomenės atgarsį priima kaip normalų reiškinį: „Aš esu jau viskam pasiruošusi, aš jau nieko nebebijau. Turiu, kas mane saugo. Kalbu ir apie konkrečius asmenis ir apie angelus sargus.“

„Vieni dalykai tvarkosi su metais, kiti nelabai. Man atrodo, su galva man daug dalykų pasitvarkė. Su jausmais, su buvimu su pačia savimi, su kitų nuomonės priėmimu. Koks skirtumas, kas apie mane dabar galvoja? Ar tai pakeis mano muziką? Ne. Man atrodo, aš esu asmenybė, per kurią dabar išpūliuoja labai daug nūdienos aktualijų. Tai dar viena mano mažytė misija“, – teigia atlikėja.

Po devynių mėnesių pertraukos grįžti į sceną buvo labai sunku. Justė atskleidė, kaip stipriai ją paveikė ta pertrauka, kiek ji verkė per pirmąjį koncertą, nesuvokė, kas su ja darosi, vos valdė emocijas, nepamena net, ką kalbėjo publikai. „Aš nežinau, ar aš noriu tą jausmą patirti vėl. Ne, nenoriu...”

Itin atviras pokalbis su Jazzu – laidoje „Svečiuose pas Editą“ LRT mediatekoje:

Svečiuose pas Editą. Justė Arlauskaitė-Jazzu: per mane išpūliuoja nūdienos aktualijos – tai priimu kaip savo misiją
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt