Tavo LRT

2016.10.26 21:53

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – sveikatos patarimai ir Seimo rinkimai

LRT.lt 2016.10.26 21:53

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę didžiausio žiūrovų susidomėjimo sulaukė LRT TELEVIZIJOS laida „Klauskite daktaro“. Laidoje gydytojas Alvydas Unikauskas papasakojo, kokius keturis kenksmingus ingredientus reikėtų pašalinti iš mitybos. Taip pat gydytojas patarė, kokiais pratimais reikėtų mankštinti riešą norint išvengti jo skausmų.

Dar vienoje LRT žiūrovų dėmesį patraukusioje laidoje apie sveikatą gydytojas papasakojo, kuo naudinga miegoti nuogam ir patarė, kaip išsirinkti labiausiai naudingą sveikatai alyvuogių aliejų.

LRT mediatekos lankytojus domino ir „LRT forumas“. Diskusijų laidoje, kurią veda žurnalistas Edmundas Jakilaitis, buvo kalbama apie Seimo rinkimus.

Žiūrovų pamėgtoje eismo saugumo laidoje „Keliai. Mašinos. Žmonės“ šįkart kalbėta apie vyresnio amžiaus pradedančiuosius vairuotojus. Laidos kūrėjai aiškinosi, su kokiais sunkumais susiduria senjorai ir kaip į juos žvelgia kiti eismo dalyviai. Taip pat laidoje pasakota, kuo pavojingos yra iš dviejų ar trijų automobilių sulipdytos transporto priemonės.

Ryto laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis apie Vilniuje vykusį tarptautinį meninės gimnastikos turnyrą, patarimai, kaip namus papuošti iš sodo ir daržo suneštomis gėrybėmis, dainininkas Merūnas Vitulskis pristatė artėjančius koncertus „Muzika Lietuvai“ ir naująjį albumą. Skiltis „Ekskursija“ žiūrovus vedžiojo po vandens saugyklą, vyrų stiliaus konsultantas priminė, kaip tinkamai prižiūrėti avalynę.

Dienos aktualijų laidoje „Laba diena, Lietuva“ ekonomistas Raimondas Kuodis svarstė, kas laukia Lietuvos keičiantis valdžioms, technologijų ekspertas pasakojo apie pačius įdomiausius namų išradimus, užsienio reikalų ekspertas kalbėjo apie Tailando karaliaus – ilgiausiai mūsų planetoje valdžiusio valdovo – laidotuves, laidoje aptartos ir kitos aktualijos.

1. „Klauskite daktaro“

2. „LRT forumas“

3. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

4. „Labas rytas, Lietuva“

5. „Laba diena, Lietuva“