Tavo LRT

2016.10.25 19:20

Mirė ilgametė LRT žurnalistė A. Malakauskaitė

LRT.lt 2016.10.25 19:20

Eidama 62-uosius po sunkios ligos mirė ilgametė „Panoramos“ žurnalistė Aurelija Malakauskaitė.

„Liūdime netekę A. Malakauskaitės, be kurios sunku įsivaizduoti LRT TELEVIZIJĄ ir „Panoramą“. Netekome ne tik pavyzdinio profesionalo ir kolegos. Netekome gyvo sidabro, kuriam kito bėdos ir džiaugsmai rūpėjo labiausiai, o savo rūpesčiai – paskiausiai. Mums ji visada čia, šalia, Naujienų tarnyboje“, – sakė LRT naujienų tarnybos vadovas Audrius Matonis.

LRT naujienų tarnyboje ji dirbo keturis dešimtmečius. A. Malakauskaitė rengė reportažus aktualiomis ekonomikos, energetikos, verslo temomis. Jai buvo nesvetimos ir kitos – žurnalistė nuolatos sekė Lietuvos kultūros ir socialinį gyvenimą, buvo aktyvi visuomenininkė.

A. Malakauskaitės pagalbos ir patarimų visuomet sulaukdavo jaunesni kolegos.

Lietuvos televizijoje A. Malakauskaitė pradėjo dirbti 1976-aisiais, būdama Vilniaus universiteto Žurnalistikos fakulteto penktakursė. Nuo tada naujienos buvo ir liko didžioji Aurelijos aistra ir pašaukimas. „Šis darbas yra žavus tuo, kad pradedi aiškintis kaip žurnalistė svetimas problemas ir iš karto pamiršti savas...“, – „Panoramos“ 40-mečio šventėje juokavo žurnalistė. Jos humorą, kartais sarkastišką, bet visuomet taiklų, vertino kolegos ir draugai.

A. Malakauskaitė gimė 1955 m. rugsėjo 24 d. Kelmėje. 1977 m. baigė žurnalistiką Vilniaus universitete. 1976 m. lapkritį pradėjo dirbti Lietuvos televizijos informacijos redakcijoje.

LRT kolektyvas reiškia nuoširdžią užuojautą artimiesiems.

Atsisveikinimas su A. Malakauskaite vyks trečiadienį nuo 15 val. Šiaulių Švč. M. Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčios šarvojimo salėje (Gegužių g. 57). Urna išnešama ketvirtadienį 14 val., laidotuvės vyks Kelmės miesto kapinėse.