Tavo LRT

2016.10.26 13:50

Klausiate – atsakome. Kodėl neberodomas „Naktinis ekspresas“?

„Naktinio ekspreso“ bent jau šį sezoną LRT žiūrovai neišvys, bet jį keičia panašaus pobūdžio laida „Nes man tai rūpi“, kuri bus rodoma sekmadieniais per LRT KULTŪRĄ. Taip sako LRT žurnalistė ir laidų vedėja Jolanta Kryževičienė.

LRT RADIJO klausytoja iš Kauno domisi tris sezonus transliuotos LRT laidos „Naktinis ekspresas“ likimu. „Noriu padėkoti žurnalistei J. Kryževičienei už jos vestą laidą „Naktinis ekspresas“. Laidos vedėjos paprastumas ir laisvumas kalbinant pašnekovus, esmės matymas laidą darė įtaigią ir įdomią. Kodėl šios laidos transliacijos yra nutrauktos?“ – klausia moteris.

J. Kryževičienės teigimu, tris sezonus transliuotas „Naktinis ekspresas“ natūraliai peraugo į kitą laidą – „Nes man tai rūpi“, kurią LRT žurnalistė rengia su kolege Raminta Jonykaite.

„Nauja laida, kurią sudarys pokalbiai studijoje ir filmuoti siužetai, bus transliuojama sekmadieniais 21 val. per LRT KULTŪRĄ. Joje mes kalbėsime apie aktualias temas. Tai – kultūros laida, bet liesime ne tik kultūros siaurąja prasme temas, tai bus ne tik laidos apie meną. Žinoma, kalbėsime ir apie kiną, teatrą, bet jais neapsiribosime“, – tikina naujosios laidos vedėja.

LRT žurnalistė pasakoja, kad pirmoji laida buvo apie patyčias viešojoje erdvėje, antroji – apie bendruomenes.

„Vėliau kalbėsime apie akademinę bendruomenę, apie tai, kaip šiandien gyvena dėstytojai, gaunantys minimalų atlyginimą. Žodžiu, čia bus pačių įvairiausių temų. Tad jei patiko „Naktinis ekspresas“, kviečiu įsijungti ir naują mūsų laidą – galbūt sekmadienio vakarus nuspręsite leisti kartu su mumis“, – kviečia J. Kryževičienė.