Tavo LRT

2021.10.15 14:57

„Svečiuose pas Editą“: atviras pokalbis su aktoriumi Mariumi Jampolskiu

LRT.lt2021.10.15 14:57

Nuoširdus bendravimas ir ypatingas atvirumas – jau nuo pirmadienio naujoje Editos Mildažytės pokalbių laidoje „Svečiuose pas Editą“ LRT mediatekoje. Pirmosios laidos herojus – aktorius, vadintas populiariausiu jaunikiu, o po vedybų – pavyzdingiausiu vyru – Marius Jampolskis atvirai pasidalins, kas per pastaruosius metus neatpažįstamai pasikeitė jo gyvenime.

„Nepaisant visų dalykų, tokių kaip pandemija, tai yra geriausi mano gyvenimo metai. Pirmą kartą esu psichologiškai tame amžiuje, kokiame esu ir biologiškai. Anksčiau būdavo taip, kad norėdavau būti vyresnis, vėliau – būti jaunesnis. O dabar man labai patinka mano amžius“, – laidoje dalinsis M. Jampolskis.

Aktorius neslepia, kad gyvenime buvo ir sudėtingų etapų – viename jų, supratęs, kad daugiau nebegali ir nenori, nusprendė atsisakyti alkoholio.

„Tam, kad sau padėtum, tu turi stuktelti į dugną. Kad galėtum pakilti. Bėda tik ta, kad tas dugnas pas skirtingus žmones – skirtingoje vietoje“, – pasakoja aktorius. Nors tuo metu sulaukė žmonos ir artimųjų palaikymo, bet pripažįsta, svarbiausia, kad jis pats priėmė lemtingą sprendimą.

Marius sako, kad jo žmona po jo pokyčių tiesiog pražydo. Jis išmoko girdėti, klausytis ir išgirsti ir priduria:

„Ką tiksliai aš žinau, kad man dabar labai įdomu. Aš supratau, kodėl aš myliu gyvenimą. Aš pradedu matyti jo begalybę.”

Jau du metai blaivybės. Apie gyvenimą iki pokyčių ir gyvenimą po jo – koks Marius buvo tada ir koks dabar. Apie dėmesio troškimą, siekį vaidmenų ir apdovanojimų. Kada ir kodėl atsirado alkoholis? Ką jis daro ir į kokią iliuziją tai nuveda? Egoizmas, dėmesio trūkumas, savęs nemylėjimas, kompleksai, kurie sukuria ir charakterį. Apie meilę žmonai ir dukroms, kurioms jis už daug ką labai dėkingas.

Naujoje pokalbių laidoje „Svečiuose pas Editą“ – jaukūs, betarpiški ir jautrūs Editos Mildažytės pokalbiai su žinomais Lietuvoje žmonėmis, laidoje atsiskleidžiančiais dar negirdėtais rakursais.

Pirmadieniais ir ketvirtadieniais LRT mediatekos laidoje svečiai ne tik pasakos ryškiausias savo asmenines istorijas, bet ir reflektuos šių dienų aktualijas, leisis į netikėtas įžvalgas ir priartins savo patirtis prie kiekvieno žiūrovo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt