Tavo LRT

2021.10.13 21:02

Kviečiame moksleivius stebėti trečiąją „Laisvės bangos“ istorijos pamoką apie laisvą ekonomiką

LRT2021.10.13 21:02

Spalio 15 d. 13 val. LRT ir „Tūkstantmečio vaikai“ moksleivius kviečia į trečią „Laisvės bangos“ istorijos pamoką „Laisva valstybė – laisva ekonomika“. Iš Panevėžio r. Velžio gimnazijos transliuojamos pamokos „lektoriai“ – Lietuvos ekonomikos ekspertai ir verslo atstovai.

Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotojas Raimondas Kuodis pasakos apie valstybės ekonomikos kismą nuo planinės ekonomikos iki laisvosios ekonomikos. Kristijonas Vizbaras, vienas iš technologijų įmonės grupės BROLIS įkūrėjų, puslaidinininkių lazerių specialistas, su moksleiviais dalysis savo asmenine patirtimi kuriant pažangų verslą Lietuvoje. Organizacijos „Lietuvos Junior Achievement“ verslumo mokytoja Laima Girdauskienė skatins pasvarstyti, ką moksleiviai gali pradėti daryti verslumui skatinti jau mokykloje.

„Laisvės bangos“ pamokas vesti padės istorikas Robertas Petrauskas ir muzikos atlikėja bei kompozitorė Raminta Naujanytė-Bjelle.

Pamoka bus tiesiogiai transliuojama per LRT TELVIZIJĄ, portale LRT.LT ir LRT paskyroje Facebook/LRT.LT.

Atvirų istorijos pamokų ciklas „Laisvės banga“ rengiamas bendradarbiaujant su JAV ambasada Lietuvoje. Projekto komanda keliauja į mokyklas įvairiuose Lietuvos regionuose, iš kurių transliuoja ypatingas istorijos pamokas. Jas stebėti ir prie jų jungtis kviečiami moksleiviai visoje Lietuvoje. Klasės, stebėjusios transliaciją gyvai, kviečiamos apie tai pranešti elektroniniu paštu info@tukstantmeciovaikai.lt ir laimėti didįjį „Tūkstantmečio vaikų“ stalo žaidimą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt