Naujienų srautas

Tavo LRT2016.10.19 10:17

Z. Kelmickaitei gimimo dienos proga – sveikinimai iš šalies premjero

LRT.lt 2016.10.19 10:17

LRT TELEVIZIJOS ir RADIJO laidų vedėja, etnomuzikologė Zita Kelmickaitė trečiadienį švenčia savo gimtadienį. 65-osios gimimo dienos proga moterį sveikina ne tik draugai, artimieji ar kolegos, bet ir ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius.

„Likimas neabejotinai Jus apdovanojo darbštumu ir talentu. Džiaugiuosi, kad juo dosniai dalijatės su kitais. Brandi akademinė veikla, išugdytas Vilniaus universiteto folkloro ansamblis „Ratilio“, reikšmingas asmeninis indėlis į savaitraščio „Literatūra ir menas“ veiklą, Lietuvos dainų švenčių ir festivalių organizavimą yra nepamirštami ir verti pagarbos. Jūsų straipsniai apie muzikinės kultūros palikimą ir šiuolaikinę lietuvių muziką, nesuskaičiuojamų ekspedicijų metu surinkta medžiaga – tai neįkainojamas turtas, gražiai papildantis mūsų kultūros lobynus“, – sakoma vyriausybės vadovo A. Butkevičiaus sveikinime.

Aksčiau Z. Kelmickaitė yra pasakojusi, kad smagiausi gimtadieniai – švęsti su studentais. Būtent jie kartu su LRT TELEVIZIJOS laidų vedėja Edita Mildažyte ir yra surengę didžiausią staigmeną. 

„Tą spalio 19-ąją vedžiau laidą tiesioginiame radijo eteryje. Staiga išgirdau didžiulį triukšmą už studijos durų. Pro jas netrukus įsiveržusi E. Mildažytė su VU folkloro ansambliu perėmė tiesioginės laidos vedimą. Mane labai sunku nustebinti, bet šį kartą tiesiog jaučiausi išmušta iš balno“, – įsimintiniausią gimtadienį prisimena Z. Kelmickaitė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi