Tavo LRT

2021.10.08 12:48

Prasideda trečiasis „Šok su žvaigžde“ sezonas: pirmoje laidoje – įspūdingas profesionalų šou ir prisistatymo šokiai

LRT.lt2021.10.08 12:48

Šeštadienio vakarą į LRT TELEVIZIJĄ grįžta pagal originalų BBC formatą kuriamas projektas „Šok su žvaigžde“. Nuo šio šeštadienio dvylika savaičių iš eilės tiesioginiame eteryje žiūrovus džiugins ir dėl prizinės vietos varžysis šokio profesionalai ir žinomi žmonės – aktoriai, dainininkai, eterio veidai, sportininkai, pirmuosius šokių žingsnelius ant parketo išbandę tik prieš keletą savaičių.

Pirmojoje laidoje dvylika projekto porų parengė prisistatymo šokius. Premjeriniame šokių vakare visi saugūs ir niekas iš projekto nepasitrauks, tačiau dalyviai neslepia jaudulio – didžioji dalis jų ant parketo pasirodys pirmąkart.

Porų pasirodymus stebi, vertina ir komentuoja sportinių šokių profesionalai – Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas Virginijus Visockas, daugkartinės Lietuvos ir įvairių tarptautinių šokio varžybų nugalėtojos Lina Chatkevičiūtė ir Eglė Visockaitė.

Kaip ir kasmet, dalyvius vertins ne tik profesionalų komisija – savo balsą už patinkančią porą kviečiami atiduoti ir projekto žiūrovai.

Vakarą, kaip jau tapo įprasta „Šok su žvaigžde“ premjerose, pradeda įspūdingas profesionalų šou. Laidos pradžioje žiūrovai išvys Didžiojo Getsbio dvasios įkvėptą klipą iš Užutrakio dvaro, kurį pratęs šokėjų pasirodymas didžiojoje studijoje.

Šeštadienio vakarą dalyviai pasirodo tokia tvarka: pirmieji ant parketo žengia LRT laidos „Į sveikatą“ vedėjas, vienas iš sporto bendruomenės UŽ 7 MARIŲ įkūrėjų, sporto treneris Alanas Dzeranovas ir Eglė Bertulytė, antrieji – reklamos specialistė, prekės ženklo kūrėja, 2024-aisiais Vasaros paralimpinėse žaidynėse siekianti dalyvauti raitelė Roberta Orlauskaitė ir Gedvinas Meškauskas. Trečioji ant parketo lips aktorė Aleksandra Metalnikova ir Audrius Kleišmantas, vėliau žengs aktorius Mantas Vaitiekūnas su Ieva Konopliovaite.

Penktieji pasirodys atlikėjas, karys Jurgis Brūzga ir Katerina Voropaj, šeštieji – atlikėja Asta Pilypaitė ir Edvinas Belousovas. Septinoji vakaro pora – aktorė Paulina Taujanskaitė ir Rolandas Beržinis, o po jų šokį pristatys atlikėjas Gabrielius Vagelis ir Melisa Valinovič. Devintieji šokių aikštelėje pasirodo atlikėja Eglė Jakštytė ir Vykintas Širmas, dešimtieji – choreografas Marijanas Staniulėnas ir Ieva Brigita Riepšaitė. Priešpaskutiniai žengs operos solistė Jomantė Šležaitė ir Rafal Narkevič, dvyliktieji pasirodys atlikėjas Norbė ir Viktorija Šeinker.

„Šok su žvaigžde“ premjera – jau šį šeštadienį 21 valandą tiesiogiai LRT TELEVIZIJOJE ir portale LRT.lt

Išsamiau apie visus dalyvius skaitykite čia.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt