Naujienų srautas

Tavo LRT2016.10.17 18:00

LRT Opus Ore – ekstravagantiškieji klaipėdiečiai „Royce“

LRT.lt 2016.10.17 18:00

Spalio 24 dieną LRT Opus Ore studijoje svečiuosis klaipėdiečiai „Royce“ – lietuviško elektroninio poproko atstovai, prieš pusmetį išleidę pirmąjį albumą „Black lights“.

2013-aisiais susibūrusi grupė „Royce“ klausytojų dėmesį patraukė du metus trukusio „Playing the Depeche“ projektu, nutiesusiu gaires ateities kūrybai ir suformavusiu šiandieninį grupės muzikos stilių.

Grupės siela ir variklis – tai ambicingasis grupės lyderis, vokalistas ir dainų kūrėjas Ilja Gun. „Jei nesieki savo svajonės,  tada dirbsi kitų svajonėms“, – sako Ilja.

Ilgai kūręs ir dešimtmetį dalyvavęs įvairiuose alternatyviuose projektuose, Ilja sako pajutęs, kad esama erdvė tapo per ankšta tobulėjimui. „Atsirado poreikis visiškai kitokiam kokybės pojūčiui. Supratau, kad atėjo laikas visas idėjas ir sukauptą muzikinę patirtį paversti į grupę „Royce“, – pasakoja grupės lyderis.

Grupės vaikinai  – vokalistas Ilja, būgnininkas Dainius Kažukauskas, bosistas Artur Mamin, klavišininkas Justas Katauskis ir gitaristas Karolis Žioltikovas – darbuojasi iš peties: „Privalai ne tik turėti, ką pasakyti, bet ir nusiteikti daug daug dirbti – taip gimė pirmas albumas „Black lights“ – sintezatorinė, mistinė precizika, aštrus ir tamsus charakteris, užburianti melodika, filosofinė mintis tekstuose, perteikta gotikiniu vokalu.“

Koncertas bus filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas LRT Opus radijo bangomis, vėliau perkeliamas į televiziją ir internetą.

Koncerto pradžia – 18.00 val.

Visus LRT Opus Ore serijos koncertus galite pamatyti čia.

Radijo stoties LRT Opus dažniai:

Vilnius 98,3 MHz
Kaunas 98,0 MHz
Klaipėda 91,9 MHz
Panevėžys 93,7 MHz
Šiauliai 90,5 MHz
Tauragė 104,2 MHz
Raseiniai 87,7 MHz
Anykščiai 106,5 Mhz
Rokiškis 92,6 MHz

Tiesioginė transliacija iš LRT Opus studijos.

Dėmesio! Norinčių gyvai stebėti grupės pasirodymą, prašome registruotis adresu opus@lrt.lt, nurodyti savo vardą ir pavardę. Atvykti į koncertą LRT studijoje prašome spalio 24 dieną, 17:30.

Organizatorių prašymu, koncerte svečiai laukiami All Black apranga.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą