Tavo LRT

2016.10.13 12:07

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – kaip paruošti šilauoges žiemai

LRT.lt2016.10.13 12:07

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausia LRT mediatekos lankytojų dėmesio sulaukė LRT RADIJO laida „Sodai“. Laidoje viešėjusi Vilniaus universiteto Botanikos sodo vyresnioji botaninių kolekcijų kuratorė Auksė Meiduvienė kalbėjo apie spanguolių naudą, paaiškino, kaip jų užsiauginti savo sode ir patarė, kaip žiemai paruošti šilauogių krūmelius.

Daug kartų peržiūrėta ir žiūrovų pamėgta naujienų laida „Labas rytas, Lietuva“. Šeštadienio rytmetį laidoje gydytojas kineziterapeutas dalijo patarimus, kaip spręsti stuburo problemas, teisininkė paaiškino, kokiais atvejais galima pasikeisti vardą ir pavardę. Taip pat laidoje diskutuota, kaip netaisyklingai rašant socialiniame tinkle galima pakliūti po didinamuoju stiklu. Taip pat studijoje svečiavosi dainininkė Vilija Matačiūnaitė su vienerių metų sukaktį švenčiančiu orkestru „Vario kirtis“.   

Prieš 2016-ųjų rinkimus į Seimą daug peržiūrų sulaukė ir Edmundo Jakilaičio vedama aktualių pokalbių laida „Dėmesio centre“. Šįkart laidoje buvo analizuojami galimi įstatymų pažeidimai partijoms ir kandidatams organizuojant rinkimų kampaniją bei kalbėta apie įtarimus perkant balsus.

Didelio žiūrovų susidomėjimo sulaukė ir tiesioginiame LRT TELEVIZIJOS eteryje vykstantys LR Seimo rinkimų debatai, kuriuos veda žurnalistas E. Jakilaitis.

Daug kartų peržiūrėtas ir žiūrovų pamėgtas muzikinis projektas „Auksinis balsas“, kuriame šiais metais dėl nugalėtojo titulo kaunasi dainuojantys aktoriai. Penktojoje laidoje dalyviai – Neringa Nekrašiūtė, Vidas Bareikis, Giedrius Arbačiauskas, Lina Rastokaitė, Rasa Rapalytė, Aistė Motiejūnaitė, Rokas Petrauskas ir Marius Jampolskis – savo jėgas išbandė improvizuodami tema „Vienas namuose“.

1. „Sodai“

2. „Labas rytas, Lietuva“

3. „Dėmesio centre“

4. LR Seimo rinkimų debatai

5. „Auksinis balsas“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt