Tavo LRT

2016.10.07 14:39

Seimo rinkimų rezultatai – rinkimų naktį tiesioginėse LRT laidose

LRT.lt 2016.10.07 14:39

Kas valdys Lietuvą artimiausius ketverius metus? Kokios partijos liks politikos paraštėse? Ar Lietuvos rinkėjai buvo aktyvesni nei ankstesniais metais? Kur, su kuo ir kaip partijos sutinka rinkimų rezultatus? Apie tai sekmadienį vakare, vos užsidarius rinkimų apylinkėms, operatyviausiai tiesioginėse transliacijose informuos LRT RADIJAS ir LRT TELEVIZIJA.

20 val. LRT RADIJO naujienų tarnybos komanda pradės specialią transliaciją, kurioje – pokalbiai su galimais Seimo nariais, LRT bendradarbiais užsienyje, politologų ir apžvalgininkų komentarai, tiesioginiai jungimaisi iš partijų štabų. Laidą ves Rūta Kupetytė ir Edvardas Kubilius, prodiuserė Aušra Juraitė.

21 val. kviečiame žiūrėti specialią LRT TELEVIZIJOS transliaciją. LRT studijoje Edmundas Jakilaitis kalbins politinių partijų lyderius, o Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute į Nemiros Pumprickaitės klausimus atsakinės politikos apžvalgininkai, politologai ir viešųjų ryšių ekspertai. Bus jungiamasi su aštuonių politinių partijų būstinėmis, balsavimo apylinkėmis išeivijoje – Dubline, Briuselyje, Londone, Čikagoje.

Artėjant vidurnakčiui – tiesioginė transliacija iš Vyriausiosios rinkimų komisijos, kurioje paaiškės pirmieji 2016-ųjų Seimo rinkimų I-ojo turo rezultatai. O spalio 10 d. nuo 9 val. kviečiame žiūrėti specialią tiesioginę laidą balsavimo rezultatams aptarti.

Pirmąją dieną po Seimo rinkimų, spalio 10-ąją, naujienų agentūra BNS tradiciškai organizuoja politinių partijų lyderių spaudos konferencijas balsavimo rezultatams aptarti. Šiemet spaudos konferencijos vyks Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Valdovų rūmuose. LRT TELEVIZIJOS studijoje Seimo rinkimuose dalyvavusių partijų vadovų išsakytas mintis, I rinkimų turo rezultatus su politologais ir apžvalgininkais aptars LRT žurnalistas Deividas Jursevičius.

Spalio 10 dienos spaudos konferencijų transliacijos grafikas:

9.00 val. Lietuvos socialdemokratų partija

9.30 val. Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai

10.00 val. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

10.30 val. Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis

11.00 val. Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga

11.30 val. Darbo partija

12.00 val. Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininko Zenono Vaigausko spaudos konferencijos tiesioginė transliacija.