Tavo LRT

2016.10.06 16:42

„Paklauskim Lietuvos“: A. Chošnau prieš D. Filmanavičiūtę

LRT.lt 2016.10.06 16:42

Penktadienio vakarą 19:30 val. nuomonių viktorinoje  „Paklauskim Lietuvos” susirungs išskirtinės komandos. Vienoje jų – legendinės grupės „Naktinės personos” vyrai Alanas Chošnau, Aras Vėberis ir Vitas Vaičiulis, o kitoje – trys aštraliežuvės moterys – Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep, Dalia Jurkevičiūtė ir Rosita Paulauskaitė. 

Išgirdusios LRT portalo lankytojams užduotą žaidimo klausimą „Kuri patarlė labiausiai atspindi dabartinę Lietuvos situaciją?”, merginų komandos atstovės netramdė juoko. „Aš visuomet sakau, kad „žuvis pūna nuo galvos”. Pasižiūrėkit – aplink pilna įrodymų. Nesvarbu, ar kalbėsime apie kulinariją, ar apie valdžią. Aš šią patarlę labai dažnai naudoju darbe. Ar pastebėjote, kad koks viršininkas, toks ir kolektyvas?“ – sakė D. Filmanavičiūtė.

„O aš dažniausiai vartoju visai kitą posakį: „Tikros lietuvaitės rūtom kvepia”. Aišku, perkeltine prasme. Jūs tik pažiūrėkit, kokios mielos tos mūsų moterys – skaisčios, tyros, bet kai reikia, ir nagučius parodo. Šis posakis labai tinka man dirbant šou versle. Ten visi tokie geručiai atrodo, visai kaip tos lietuvaitės, tačiau ne viskas auksas, kas auksu žiba”, – juokėsi antroji moterų komandos narė R. Paulauskaitė.

Muzikantas A. Vėberis prisipažino, kad domisi viskuo, kas vyksta LIetuvoje, tad, jo manymu, dabartinei šalies situacijai apibūdinti būtų galima panaudoti kur kas didesnį liaudies išminties lobyną. „Jei reikia rinktis iš trijų patarlių, tai manau, kad „Kas bus, tas bus, bet lietuvis nepražus” yra pats taikliausias. Tiek esam visko patyrę, kad jau atrodo niekas nebaisu, – sakė jis. – Dar aš juokauju, kad mūsų Seime – vištidės taisyklės: užsikeberioti kuo aukščiau, iškapoti akis arčiausiai sėdintiems ir apdergti visus žemiau esančius…” – juokėsi A. Vėberis.

Visi šeši dalyviai studijoje mėgins įrodyti, kad jaučia Lietuvos gyvenimo pulsą – jie privalės atspėti, kaip į laidos vedėjo tiesioginiame eteryje pateiktus klausimus specialia balsavimo programėle atsakys LRT žiūrovai.

Nuomonių žaidimas „Paklauskim Lietuvos“ – jau šį penktadienio vakarą 19:30 val. tiesiogiai per LRT TELEVIZIJĄ! 

Žaidimą veda Ignas Andriukevičius.

O jeigu ir Jūs norite dalyvauti ir išsakyti savo nuomonę, bet dar neturite balsavimo programėlės – ją rasite Google Play, App Store arba LRT.lt programėlių skyriuje /apie-lrt/programeles .