Tavo LRT

2016.10.07 13:38

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – šeštadienio ryto naujienos ir eismo saugumas

LRT.lt2016.10.07 13:38

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojai labiausiai domėjosi naujienų laida „Labas rytas, Lietuva“. Šeštadienio rytą laidoje buvo pasakojama, kaip rūpintis savo imunitetu atšalus orams, laidos studijoje svečiavosi „Sidabrinės linijos“ įkūrėjai. Laidos vedėjai kalbino ir fotografę, kuri patarė, kaip iš atostogų parsivežti pačias gražiausias nuotraukas. Taip pat lankytasi Klaipėdoje, kur pristatytas apverstas namas bei aptartas šviesų festivalis.

Daug dėmesio sulaukė ir žiūrovų pamėgta laida visiems eismo dalyviams „Keliai. Mašinos. Žmonės“. Pranešti policijai apie neblaivius vairuotojus aktyviai raginami visi eismo dalyviai, tačiau faktai rodo, kad kartais nesulaukiama deramos reakcijos. Kita laidos tema – gyvūnai kelyje. Rugsėjo pabaiga yra pats intensyviausias gyvūnų migracijos metas. Kokių gyvūnų reikėtų saugotis labiausiai, pasakojama eismo saugumo laidos reportaže.

Didelio žiūrovų susidomėjimo sulaukė ir tiesioginiame LRT TELEVIZIJOS eteryje vykstantys LR Seimo rinkimų debatai, kuriuos veda žurnalistas Edmundas Jakilaitis.

Mediatekos lankytojus domino ir E. Jakilaičio vedama aktualių pokalbių laida „Dėmesio centre“. Šįkart laidoje diskutuota apie pradėtą įgyvendinti policijos reformą, keliančią vis daugiau klausimų. Reformą kritikuoja ne tik įvairių politinių pažiūrų politikai, bet ir prezidentė bei policijos profesinės sąjungos. Apie pertvarkas kalbėtasi su policijos generaliniu komisaru Linu Pernavu.

Į žiūrimiausių laidų penketuką praėjusią savaitę savaitę pateko ir naujojo LRT sezono atkuriamosios dokumentikos ciklas „Nematoma Lietuvos istorija“. Čia prisiminimais apie išskirtinį „tulpinių“ gaujos nusikaltimų tyrimą Panevėžyje dalinasi tuo metu dirbę policijos kriminalistai ir prokurorai.

1. „Labas rytas, Lietuva“

2. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

3. LR Seimo rinkimų debatai

4. „Dėmesio centre“

5. „Nematoma Lietuvos istorija“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt