Tavo LRT

2021.09.23 11:07

„Maestro“ kulminacija – iš arti: kviečiame į muzikinio projekto finalo filmavimą Operos ir baleto teatre

LRT.lt2021.09.23 11:07

Šeštadienio vakarą, 21 valandą, prie ekranų pritrauks jau penktoji, priešpaskutinė LRT TELEVIZIJOS muzikinio projekto „Maestro“ laida. Likę projekto dalyviai stos prieš simfoninį orkestrą ir bandys įrodyti, kad yra verti patekti į finalą, kurio filmavimas Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatre vyks jau šį sekmadienį.

Projekto gerbėjams – džiugi žinia: „Maestro“ atveria duris ir kviečia iš arti pamatyti finalo dalyvius, išgirsti jų pasirodymus ir pasinerti į muzikos magiją operos ir baleto teatre. Finalinės laidos filmavimas numatytas rugsėjo 26-osios vakarą, 20.00 val. LRT TELEVIZIJOS eteryje finalas bus rodomas tik spalio 2-ąją, todėl tai išskirtinė galimybė pirmiesiems išvysti paskutinę laidą.

Norėdami dalyvauti finalo filmavime sekmadienį, 20.00 val., registruokitės el. paštu maestro.registracija@gmail.com, nurodydami savo vardą ir pavardę. Dalyvavimas filmavime yra nemokamas. Į filmavimą įleidžiami tik galimybių pasą turintys žiūrovai. „Maestro“ finalo filmavimas vyks sostinėje, operos ir baleto teatre.

Pagal BBC formatą sukurtas muzikinis projektas „Maestro“ atvėrė duris į vienos paslaptingiausių profesijų pasaulį. Į savo rankas paimti batutą – dirigento lazdelę – ir sugroti garsiausius muzikinius kūrinius ryžosi žinomi Lietuvos žmonės, iki tol neturėję nė menkiausios dirigavimo patirties. Projekto finale liks tik trys dalyviai, o per visą „Maestro“ gyvavimo laiką savo jėgas išbandė TV laidų vedėja, muzikologė Zita Kelmickaitė ir režisierius Vytenis Pauliukaitis, aktoriai Lina Rastokaitė ir Dainius Kazlauskas, atlikėjai Tomas Narkevičius-Free Finga bei Monika Pundziūtė-Monique, žurnalistas Giedrius Drukteinis bei diskžokėja Samanta Savickytė-Žukauskė (Dj Samanta).

„Maestro“ – muzika mano rankose! Šeštadieniais, 21 valandą, tik per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt