Tavo LRT

2021.09.21 15:55

Socialinių tinklų žvaigždė iš Kauno užkariauja Londoną

LRT.lt2021.09.21 15:55

Aštuonerius metus Londone gyvenanti kaunietė Gabrielė iš savęs šiame mieste sukūrė naują pramogų pasaulio asmenybę, kurią socialiniuose tinkluose seka pusantro šimto tūkstančių žmonių. Tikrosios lietuviškos pavardės ji stengiasi niekada ir niekur neviešinti, o vietoj to prisistato angliškai skambančiais slapyvardžiais Gabriela Melrose arba SuperCar Barbie.

„Aš ir aktorė, ir automobilius pristatinėju, ir renginius organizuoju, ir dirbu modeliu, ir dar fitneso varžybose dalyvauju, kai nestabdo visko virusas“, – laidoje „(Ne)emigrantai“ pasakoja Gabrielė.

Vos baigusi mokyklą mergina svajojo apie pramogų pasaulio aukštumas, šlovę ir didelius pinigus. Tačiau dar neįsivaizdavo, kaip viso to galėtų pasiekti. Prieš keletą metų Gabrielė su mama atvyko į Londoną aplankyti bičiulės. Mergina iš pirmo žvilgsnio susižavėjo didmiesčiu ir nusprendė būtinai ten apsigyventi. Atvykus teko miegoti ant čiužinio namuose pas mamos draugę ir plauti indus. Tačiau Gabrielė buvo griežtai apsisprendusi ilgai tokių darbų nedirbti, susitaupyti pinigų ir siekti svajonės.

„Turi turėti kokį nors planą, strategiją, kaip pasiekti, o ne tiesiog tikėti. Iš karto koledže pradėjau studijuoti fitnesą ir žinojau, kad pabaigus koledžą, lankysiu asmeninio trenerio kursus ir galėsiu uždirbt ne 8 svarus per valandą, bet 50. Tada visus tuos pinigus, viską suinvestavau, sutaupiau kursams ir gavau diplomą. Ir pradėjau varžytis, pradėjau sporto salėje dirbti trenere. Tai va, padirbau trenere ir sugalvojau, kad noriu būt aktore. Stojau aš į aktorių mokyklą, nes man visą laiką patiko aktorinis“, – apie pradžią pasakoja Gabrielė.

Mokslus baigusių jaunų aktorių Londone tūkstančiai, tačiau daug kas taip niekada ir negauna jokių vaidmenų nei kine, nei teatre. Bijodama, kad ir jai taip gali nutikti, Gabrielė iš pradžių pati visur ėjusi ir siūliusi nemokamas paslaugas. Būtent tai jai ir padėjo prasimušti į pirmuosius filmavimus. Kol kas merginos vaidmenys maži ir antraplaniai, tačiau ji džiaugiasi, kad pasiūlymų daugėja. Tikisi, kad galbūt netrukus sulauks ir kur kas rimtesnio vaidmens.

Kino industrijoje išpopuliarėti sudėtinga, tačiau socialiniuose tinkluose – žymiai paprasčiau. Tūkstančius sekėjų mergina surinko, kai pradėjo fotografuotis ir filmuotis prie prabangių sportinių ir kolekcinių automobilių. Būtent tada gimė ir vienas jos slapyvardžių SuperCar Barbie. Taip pat mergina pradėjo organizuoti renginius, į kuriuos kviečia nuomonių formuotojus. Tačiau tai nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti. Kai kurios žvaigždės ima ir apgauna.

Pati socialiniuose tinkluose tūkstančius sekėjų turinti Gabrielė pripažįsta, kad Londone dažnai tuo pasinaudoja – todėl gauna daug nuolaidų ar nemokamų paslaugų. Tokiu būdu šis prabrangus miestas jai neatrodo toks brangus.

„Aš daug sutaupau pinigų, kur žmonėms reikia mokėt. Sakau, va čia renginys. Čia nakvoju už dyką, ten valgau už dyką, viską darau už dyką, mano visi restoranai, aš visur, kur galiu nueiti, niekur nemoku. Kam leisti savo laiką .... aš niekada neturėčiau socialinės medijos, jeigu aš .... man iš to jokios naudos nebūtų. Koks tikslas fotografuoti save, dėti, be jokio tikslo? Be jokios grąžos. Koks tikslas? Oi, pažiūrėkit į mane, ir kas?“ – pasakoja Gabrielė.

Gabrielė atvirai sako, kad dabar gali sau daug leisti. Tam, kad viską suspėtų, ji samdo pagalbininkus.

„Viena asistentė prižiūri socialinius tinklus, tada grimuotoja, plaukų stilistė, masažistė, vairuotojas. Aš juos turiu du. Turiu namų tvarkytoją“, – apie savo pagalbininkus pasakoja Gabrielė.

Su Londono garsenybėmis laiką leidžianti lietuvė pripažįsta, kad suktis tarp įtakingų ir populiarių žmonių nėra lengva – visada turi būti pasitempusi, o tai nemažai kainuoja.

Reikia visą laiką atrodyti stilingai, pasitempus, vien ką apsirengti žinot, kaip bendraut, kaip kalbėt, kaip atrodyt. Negali ateit su treningu į tokius susitikimus, nes ne taip žiūrės į tave. Atrodo viskas labai gražu, žavu, o iš tikrųjų reikalauja labai daug darbo. Man didžiausias dabar vargas, nes neturiu laiko į sporto salę nueit. Čia man baisiausias dalykas, kas tik gali nutikt“, – atskleidžia socialinių tinklų žvaigždė.

Įrodžiau sau ir kitiems, kad Londone lietuviai gali būti ne tik darbininkai – dabar džiaugiasi Gabrielė. Nors šiame mieste tikslų turi dar labai daug, vis dėlto mergina pripažįsta, kad vis dažniau pagalvoja, apie grįžimą į Lietuvą. Gal ne visam laikui, bent trumpam, pusei metų ar metams.

„Noriu važiuot į Lietuvą gyvent, į Vilnių. Sugrįžus galbūt net lietuvį vaikiną susirast, savo šalyje. Noriu prie šeimos būt daugiau ir pavargau tiesiog čia, pavargau truputėlį. Tiesiog man kažkaip prioritetai pasikeitė su amžium“, – sako Gabrielė.

Visa Gabrielės istorija antradienį, 19.30 val., laidoje „(Ne)emigrantai“ per LRT TELEVIZIJĄ.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt