Tavo LRT

2021.09.16 16:05

LRT OPUS PILNATIES koncertų seriją tęsia atlikėjos Alinos Orlovos pasirodymas

LRT.lt2021.09.16 16:05

Rugsėjo 23 dieną 20.00 val. LRT OPUS eteryje bei portale LRT.lt bus transliuojamas antrasis LRT OPUS PILNATIES koncertas, kuriame — jaukus, akustinis atlikėjos ir dainų autorės Alinos Orlovos pasirodymas.

LRT OPUS PILNATIES koncerto metu klausytojai ir žiūrovai išgirs ne tik populiariausias atlikėjos dainas, bet ir trumpą pokalbį, kuriame muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys dainų autorę Aliną Orlovą kalbins ne tik apie kūrybą bet ir tai, kaip pilnatis paveikia jos kūrybą.

„Nesu tikra, kiek pilnatis iš tiesų veikia mano kūrybą, tačiau žinau, jog mėnulio ciklai žmogų domino nuo seno – būtent mėnulis, jo fazių kaita danguje, darė įtaką žmonių laiko suvokimą Žemėje. Pilnas mėnulis, simboline savo prasme, yra per mėnesį sukauptos energijos kulminacija, maksimalus jos išraiškos taškas. Žiūrint iš kūrėjo, atlikėjo perspektyvos – per pilnatį geriausia dalintis tuo, ką esi jau sukūręs, tai ekspresijos metas. Džiaugiuosi, kad šis koncertų ciklas atliepia pilnaties, kaip kūrybinės pilnatvės idėją, ir suteikia muzikantams puikią progą „skleistis“ dangaus šviesulių ritmu“, – teigia atlikėja ir dainų autorė A. Orlova.

Koncerto transliacijos metu skambės „The Break-Up Blues“, „Keleliu“, „Mėnulis“, „Daybreak“, „Gelmių sukilimas“, naujausia Alinos daina „Priimki džiaugsmą iš manųjų rankų“ ir kiti atlikėjos kūriniai.

Koncerto vaizdo transliaciją žiūrėti kviečiame rugsėjo 23 d. 20.00 val. portale LRT.lt arba klausytis per radijo stotį LRT OPUS.

LRT OPUS PILNATIS — trumpų akustinių koncertų serija, LRT OPUS eteryje skambanti kiekvieną mėnesio pilnaties ketvirtadienį. Koncertų metu klausytojai ir žiūrovai turi unikalią galimybę išgirsti, kaip geriausi alternatyviosios muzikos scenos atlikėjų bei grupių kūriniai suskamba akustiškai ir kaip jų kūrybą paveikia besikeičiančios mėnulio fazės. Koncertų vedėjas Ramūnas Zilnys. Koncertų įrašus galima rasti LRT mediatekoje arba LRT audiotekoje.

LRT OPUS PILNATIES koncertų serijos yra parengtos bendradarbiaujant su Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt