Tavo LRT

2021.09.16 11:17

Portale LRT.lt – tiesioginės transliacijos iš Graikijos: Lietuvos tenisininkai kovos Daviso taurės turnyre

LRT.lt2021.09.16 11:17

Šį savaitgalį, rugsėjo 18–19 dienomis, geriausi Lietuvos ir Graikijos tenisininkai sukryžiuos raketes: mūsų šalies vyrų teniso rinktinė žais Daviso taurės II grupės susitikimą prieš Graikijos komandą. Lietuvos tenisininkai į tarptautinį vyrų teniso turnyrą vyksta pajėgiausios sudėties – komandai padės ir ilgamečiai rinktinės lyderiai.

Tiesioginės transliacijos portale LRT.lt:

Rugsėjo 18 d., šeštadienį, nuo 12.00 val. Tenisas. Daviso taurės II grupė. Graikija ir Lietuva. Tiesioginė transliacija iš Herakliono.

Rugsėjo 19 d., sekmadienį, nuo 10.00 val. Tenisas. Daviso taurės II grupė. Graikija ir Lietuva. Tiesioginė transliacija iš Herakliono.

„Nors Lietuvos komanda Daviso taurės reitinge šiuo metu užima aukštesnę poziciją, tačiau skirtumas nėra didelis – esame aukščiau vos dešimčia pozicijų. Varžybų pradžios laiką žinome, o pabaigos – sunku pasakyti, kaip vyks kova aikštelėje ir kiek laiko vyrai kovos dėl taškų. Tikiu, kad portalo LRT.lt lankytojams bus įdomu stebėti mūsų tenisininkų kovas tiesiogiai”, – teigia LRT sporto skyriaus prodiuseris Ramūnas Grumbinas.

Rinktinės kapitonas Rimvydas Mugevičius Graikijoje turės galingiausius savo ginklus. Lietuvos komandos spalvas Graikijoje gins ilgamečiai rinktinės lyderiai Ričardas Berankis ir Laurynas Grigelis, taip pat perspektyviausi jaunieji šalies tenisininkai Edas Butvilas ir Vilius Gaubas. Šių metų Vimbledono jaunių dvejetų čempionui E. Butvilui tai bus debiutas nacionalinėje Lietuvos rinktinėje.

31 metų R. Berankis šiuo metu užima 96-ą ATP reitingo vietą, o metais jaunesnis L. Grigelis šioje klasifikacijoje yra 454-as. Septyniolikmetis E. Butvilas yra 25-as tarp pajėgiausių pasaulio jaunių, o 16 metų amžiaus V. Gaubas užima 42-ą jaunių reitingo vietą.

Graikijos rinktinės vedlys – 3-ioji pasaulio raketė Stefanos Tsitsipas.

Pirmąją lietuvių ir graikų akistatos dieną bus žaidžiami du vienetų susitikimai. Antroji diena prasidės dvejetų maču, po kurio seks dar dvi vienetų akistatos.

Daviso taurės reitinge Lietuvos komanda užima 48-ą vietą, o Graikijos rinktinė rikiuojasi 58-oje pozicijoje.

Kasmetiniame tarptautiniame vyrų teniso turnyre dalyvauja komandos iš 137 šalių. Lietuva turnyre dalyvauja nuo 1994 m.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt