Tavo LRT

2016.09.28 15:54

„LRT OPUS Ore“ rudens sezoną pradeda „Sisters On Wire”

LRT.lt2016.09.28 15:54

Gera žinia lietuviškos alternatyvios muzikos gerbėjams: naujojo sezono koncertų seriją pradeda projektas „LRT OPUS Ore“. „Tai – jau ketvirtasis „OPUS Ore“ sezonas, kurio metu liksime ištikimi savo vizijai ir savo klausytojams pristatysime dar daugiau išskirtinės lietuviškos muzikos grupių“, – sako vienas projekto sumanytojų, režisierius Povilas Varvuolis.

„LRT OPUS Ore“ projektas unikalus tuo, kad alternatyvios muzikos gerbėjai gali sudalyvauti visame kūrybos procese – atvykti į mėgiamos grupės koncerto filmavimą studijoje arba jo tiesiogiai klausytis per LRT OPUS radiją, vėliau nufilmuotą ir sumontuotą koncertą gali stebėti per televizijos kanalą LRT KULTŪRA, galiausiai jį gali rasti specialioje „LRT OPUS Ore“ „Youtube“ paskyroje.

Šį sezoną „LRT OPUS Ore“ studijoje išvysime grupes „Sisters On Wire“, „Wolfsome“, „Z on A“ ir kitus.

Pirmieji sezoną atidarantys „Sisters On Wire“ save vadina soul guitar pop atstovais. 2014 metais susibūrę, o 2015 išleidę savo debiutinį EP (Mini) albumą, muzikantai susilaukė daugybės palaikymo ne tik iš vietinės spaudos, bet ir iš užsienio muzikos kritikų.

Grupės nariai – Olegas (gitara, vokalas, klavišai), Filipas (gitara), Marius (mušamieji), kurių kiekvienas atskirai muzikine veikla užsiima jau daugybę metų. Pasak grupės narių, „Sisters on Wire“ – tai jų soul guitar pop derinys, kuriame jaučiama „Snow Patrol“ romantika, „Keane“ piano elementai, „The Naked and Famous“ dream-pop bangos bei sunkesnio post-rock intarpai. „Koncertuose spinduliuojame gyvą energiją ir sugebame net skeptiškiausią klausytoją priversti linkčioti į taktą, niūniuoti melodijas, visada su juo užmezgame tikrą ir nuoširdų ryšį“, – sako vaikinai.

Lapkričio mėnesį grupė ketina pristatyti naują albumą, todėl „LRT OPUS Ore“ koncertas bus paskutinis prieš pertrauką – muzikantai kurį laiką nekoncertuos tam, kad galutinai pabaigtų savo naują projektą.

Koncertas bus filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas LRT OPUS radijuje, vėliau perkeliamas į televiziją ir internetą.

Koncerto pradžia – 18.00 val.

Visus „LRT OPUS Ore“ serijos koncertus galite pamatyti čia.

Tiesioginės transliacijos iš LRT OPUS studijos klausykitės čia.

Dėmesio! Norinčius gyvai stebėti grupės pasirodymą prašome registruoti adresu opus@lrt.lt , nurodyti savo vardą ir pavardę. Atvykti į koncertą LRT studijoje prašome rugsėjo 28 dieną, 17:30 val. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt