Tavo LRT

2016.09.26 12:50

Klausiate – atsakome. Kodėl E. Jakilaitis nesibalotiruoja į Seimą?

LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt2016.09.26 12:50

„Žurnalistas yra tarpininkas tarp sprendimų priėmėjų ir visuomenės. Man atrodo, kad man tas darbas visai neblogai sekasi, todėl neketinu blaškytis“, – sako LRT TELEVIZIJOS laidų vedėjas, žurnalistas ir prodiuseris Edmundas Jakilaitis.

LRT RADIJO klausytoją domina artėjantys Seimo rinkimai. „Kodėl E. Jakilaitis nesibalotiruoja į Seimą?“ – klausia ji.

„Turiu darbą, savo mylimą profesiją – esu žurnalistas jau dvidešimt metų. Man ši veikla atrodo prasminga, įdomi, todėl neketinu jos nutraukti. Manau, kad galiu būti naudingas visuomenei dirbdamas žurnalisto darbą“, – tikina E. Jakilaitis.

Žurnalistas neslepia, kad iš politikų yra tekę sulaukti klausimo, kodėl jis neina į Seimą, tačiau tokios galimybės rimtai jis niekada nesvarstė.

„Manau, kad galiu visiškai save realizuoti darbe, kurį dirbu. Be to, esu ne tik žurnalistas, bet ir televizijos prodiuseris. Tikiuosi, kad ir visuomenei tie projektai, kuriuos mes kuriame, yra įdomūs, pvz., „Nacionalinė ekspedicija“. Man pačiam tai yra labai įdomu, tokias laidas rengiu su didele meile. Man atrodo, kad geriausia Lietuvai būtų, jei visi dirbtų savo darbą“, – pabrėžia E. Jakilaitis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.