Tavo LRT

2016.09.16 15:54

„Tikri vyrai“: raumeningojo Ironvyto atsispaudimai Lietuvos kariuomenėje kelia juoką

LRT.lt2016.09.16 15:54

Jau šį sekmadienį LRT TELEVIZIJOS eteryje – „serialo“ apie žinomų Lietuvos žmonių išbandymus Ruklos kariniame poligone tęsinys. 11 žinomų žmonių, tapę projekto „Tikri vyrai“ dalyviais, net dvi savaites praleido gyvendami pagal griežtą kariuomenės tvarką ir mokydamiesi visų mūšyje reikalingų įgūdžių.

Jau trečiąjį sezoną kuriamas projektas sutraukė itin margą būrį žvaigždžių. Vienas jų – verslininkas, sportininkas ir reperis Vytautas Medineckas-Ironvytas, žiūrovams puikiai atpažįstamas dėl savo milžiniškų išpuoselėtų raumenų. Nors iš Ironvyto kariuomenės vadai tikėjosi ypatingo fizinio pajėgumo, sportininkas jau antrą dieną kariuomenėje sukėlė nemažai juoko.

Už nepaklusnumą vienos iš paskaitų metu Ironvytas buvo nubaustas ir turėjo padaryti 10 atsispaudimų, tačiau vyras suskubo pasilengvinti net ir šią nesudėtingą užduotį. „Tu ką, kaip moteris, ant kelių atsispaudimus darai? Negėda?“ – visų dalyvių akivaizdoje pasipiktino paskaitą vedusi vyr. eilinė Gintarė Butrimovič. „Šitokie raumenys ir ant kelių atsispaudimus daryt? Čia jau net man būtų gėda“, – auklėjo Ironvytą G. Butrimovič. 

Nors Ironvytas ir bandė teisintis neseniai patirta trauma, kariuomenės vadų tai neįtikino. „Kai televizijoje, tai jau kietas, reikia pasirodyt – o čia staiga paliegęs?“ – reperio nesigailėjo vyr. eilinė G. Butrimovič. „Ji griežta, bet gera, akys žiba, viskas gerai. Bando vaizduoti piktą tik“, – į kamerą kalbėjo sportininkas. 

Tą pačią dieną panašios nemalonės sulaukė ir kartu su Ironvytu dirbęs atlikėjas Donatas Čižauskas ir buriuotojas Rokas Milevičius. Visi jie už atsikalbinėjimus vėl gavo daryti atsispaudimus. „Aš čia atėjau dar ir kad svorio numesčiau, todėl specialiai stengiuosi prisidirbti, kad reikėtų atsispaudimus daryti. Žmonės sako, kad jau per storas esu, tai dabar stengiuos“, – pernelyg neliūdėjo D. Čižauskas.

Vėliau projekto dalyviai išbandė savo taiklumą šaudykloje, tačiau visiems vyrams nosį šįkart nušluostė moteris.

Kuriai dalyvei pavyko greičiausiai susidraugauti su ginklais ir kuo baigėsi antroji žvaigždžių diena kariuomenėje, sužinosite jau šį sekmadienį, 16.20 val., tik per LRT TELEVIZIJĄ!