Tavo LRT

2021.09.03 16:13

LRT OPUS kviečia į šventinį 15-to gimtadienio koncertą LOFTE

LRT.lt2021.09.03 16:13

Rugsėjo 10 dieną, penktadienį, LRT OPUS organizuoja šventinį 15-to gimtadienio koncertą, kuris vyks vienoje iš nemokamo miesto festivalio LOFTAS FEST scenų. Šventinėje transliacijoje – žymios alternatyviosios muzikos grupės, didžėjų pasirodymai, pramogos ir ypatingo dueto debiutas.

LRT OPUS 15-ojo gimtadienio koncerto erdvę užlies psichodelinio ir indie roko garsai. Šventinėje transliacijoje LOFTE nuo 19.30 val. pasirodys grupės „Mellow Yellow Daffodil“, „Flash voyage“ ir „Garbanotas“.

Tarp šių grupių pasirodymų skambės ir elektroninė muzika – šokių nuotaiką kurs atlikėjai Palmės Žiedas bei Adas Gecevičius, o po vidurnakčio susirinkusiųjų laukia dar viena staigmena – prie DJ pulto stos LRT OPUS klausytojams puikiai pažįstami Darius Užkuraitis ir Ramūnas Zilnys gros „back-to-backׅ“. Muzikinius pasirodymus jungs specialiai šiam vakarui sukurti trumpi šiuolaikinio šokio pasirodymai.

„15 metų – svarbi sukaktis, kurią norisi paminėti įsimintinai. Per visus šiuos metus mes, kaip radijas, keitėmės, augom, kūrėm savo bendruomenę iš labai skirtingų žmonių ir daugybės melomanų, turinčių labai įvairų muzikinį skonį.

Ilgai sukom galvas, ką pasikviesti į gimtadienį, kokios grupės ar didžėjai ten turėtų groti, kaip turėtume atrodyti, ką norime pasakyti, o, kai pagaliau išsigryninome programą, ji ėmė ir padiktavo renginio temą: su trim nerealiom psichodelinėm grupėm ir dar daug psichodelinės elektronikos, psichodelinių garsų ir šviesų apsupty visus kviesime drauge pasiklysti ir atrasti vieniems kitus iš naujo psichodelinio miesto džiunglėse.

Tai yra mūsų duoklė miestui ir mūsų ištikimiausiems klausytojams – juos ten norime matyti, su jais norime susitikti, pabendrauti, pasimėgauti muzika ir, aišku, pašokti, nes kaip gimtadienis be šokių“, – sako LRT OPUS vadovė Evelina Kazakevičiūtė.

Viso vakaro metu LOFTAS FEST teritorijoje bus galima pasidaryti laikinas, specialiai LRT OPUS 15-tam gimtadieniui sukurtas tatuiruotes bei neoninį makiažą, kuris papuoš į LRT OPUS gimtadienį susirinkusius klausytojus ir žiūrovus.

„Menų fabrikas“ ir LRT OPUS bendradarbiauja beveik nuo LOFTO atidarymo. Kartu esame turėję daug smagių ir sėkmingų projektų – LRT OPUS GYVAI, jaunų grupių konkursas, LRT OPUS terasa, kurioje pasirodę visi pagrindiniai ir aktualiausi Lietuvos ir užsienio alternatyviosios muzikos atlikėjai ir grupės.

Smagu, kad šis bendradarbiavimas tęsiasi, nes LRT OPUS klausytojo ir „Menų fabriko“ lankytojo muzikinis skonis yra praktiškai identiškas, tad visada labai džiaugiamės bendrais projektais, kuriais galime nudžiuginti ir melomanus. Mes, LOFTAS, linkime LRT OPUS ir toliau sėkmingai skleisti teisingą muziką Lietuvoje bei išlikti ta vieta, kur lietuviška alternatyva gali augti ir atrasti naujų klausytojų“, – teigia LOFTO įkūrėjas Viktoras Diawara.

Renginio programa:

19:25 Šokio pasirodymas: Kamilė Karpalovaitė ir Monika Čibiraitė
19:30 „Mellow Yellow Daffodil“
20:10 Palmės Žiedas
20:55 Šokio pasirodymas: Kamilė Karpalovaitė ir Monika Čibiraitė
21:00 „Flash Voyage“
21:50 Darius Užkuraitis ir Ramūnas Zilnys „back-to-back“
23:25 Šokio pasirodymas: Kamilė Karpalovaitė ir Monika Čibiraitė

23:30 „Garbanotas“
00:40 prie didžėjaus pulto stos Adas Gecevičius

LRT OPUS 15-to gimtadienio koncerto transliaciją „Psichodelinis miestas“ rugsėjo 10 dieną nuo 19.30 val. bus galima matyti tiesiogiai portale LRT.lt ir klausytis per LRT OPUS radijo stotį.

Norint dalyvauti LOFTAS FEST‘21 bei rugsėjo 10 dieną specialiame LRT OPUS 15-to gimtadienio koncerte, būtina užsiregistruoti ir turėti bilietą, kuris galioja visas 4 dienas. Bilietą galite rasti čia. Renginys nemokamas. Renginio metu bus laikomasi visų Pasaulinės sveikatos organizacijos ir valstybinių institucijų rekomendacijų. Taip pat į renginį bus galima įeiti tik turint Galimybių pasą. Karščiuojantys ar turintys kitų užkrečiamų ligų simptomų į renginius nebus įleidžiami.

Radijo stotis LRT OPUS savo transliacijas pradėjo 2006 metais, kai rugsėjo 1 dieną 15 valandą eteryje suskambėjo „Faithless“ kūrinys „Gos is a DJ“. Tuo metu radijo stotis vadinosi OPUS 3. Nuo 2012 spalio OPUS 3 virto LRT OPUS.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt