Tavo LRT

2016.09.10 09:34

Pirmojoje „Paklauskim Lietuvos“ viktorinoje susirungė olimpiečiai ir LRT veidai

LRT.lt 2016.09.10 09:34

Penktadienio vakarą startavo Lietuvoje dar nematyta viktorina „Paklauskim Lietuvos“. Čia olimpiečiai ir LRT laidų vedėjai mėgino įrodyti, kad jaučia Lietuvos gyvenimo pulsą ir spėliojo, kaip į laidos vedėjo tiesioginiame eteryje pateiktus klausimus specialia balsavimo programėle atsakė LRT žiūrovai.

„Meluočiau, jei sakyčiau, kad nesijaudinu. Esu radijo laidų vedėjas, tad tiesioginis eteris man nėra naujiena, tačiau televizijos laidą gyvai vedu tik antrą kartą“, – prisipažino naujosios laidos vedėjas Ignas Andriukevičius.

Pirmojoje „Paklauskim Lietuvos“ laidoje susikovė dvi komandos: vieną sudarė olimpiečiai, o kitą – žiūrovams gerai pažįstamų LRT laidų vedėjų trejetukas.

„Man visada patinka būti pirmam, todėl su mielu noru sutikau dalyvauti šiame žaidime“, – sakė buvęs olimpietis Ramūnas Vyšniauskas-Vyšniukas. Ir iš karto priduria: „Tikiuosi, kad lietuviai turi puikų humoro jausmą, nes juk beveik visomis temomis galima kalbėti su lengva ironija – o kiek žinau iš savo slaptų informacijos šaltinių, atsakymai ir bus formuluojami pasitelkiant linksmumo prieskonį.“

LRT laidų vedėjų komandai atstovaujanti „Emigrantų“ vedėja Akvilė Kavaliauskaitė atvira – tokie iššūkiai jai patinka. „Labai įdomu bus susitikti ne tik su varžovų komanda, bet ir pasitikrinti, ar mes su žiūrovais turime tą pačią nuomonę visuomenei aktualiais klausimais“, – sako ji.

„Paklauskim Lietuvos“ vedėjas I. Andriukevičius tiki žaidimo sėkme: „Tai pirmas kartas Lietuvoje, kai ir laidos dalyviai, ir TV žiūrovai turės galimybę atsakyti į užduotus klausimus tuo pačiu metu. Šiuolaikinių technologijų pagalba tapo realu, kad ir tie, kurie rungsis studijoje, ir tie, kurie stebės žaidimą kitapus ekranų, taps lygiateisiais žaidėjais. Pastarųjų atsakymai netgi dar svarbesni, mat tik nuo žiūrovų nuomonės priklausys, ar pavyks laimėti žaidėjams studijoje.“

O patiems nekantriausiems „Paklauskim Lietuvos“ kūrybinė grupė kiekvieną savaitę paruoš po vieną specialų klausimą: į jį žiūrovai galės atsakyti apsilankę portale LRT.lt , o vėliau palyginti savo atsakymą su „visos Lietuvos“ nuomone.

Kūrėjai ragina būsimus laidos žiūrovus jau šiandien parsisiųsti LRT išmaniąją programėlę „Paklauskim Lietuvos“ (/apie-lrt/programeles), sulaukti vakaro ir išreikšti savo nuomonę – juk smalsu, ką galvoja tauta, ar ne?

Interaktyvi viktorina „Paklauskim Lietuvos“ – kiekvieną penktadienį 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.