Tavo LRT

2016.09.11 11:51

Klausiate – atsakome. Kada grįš laida „Paraštės“?

LRT RADIJO laida „Ryto garsai“, LRT.lt2016.09.11 11:51

Pasibaigus vasarai į LRT eterį grįžta kai kurios radijo laidos, viena jų – „Paraštės“, kurią LRT RADIJO klausytojai girdės įprastu metu – sekmadienį 22 val. 

„Čia – Lina iš Kauno, aš labai laukiu gerbiamų Beatos ir Richardo vedamų laidų „Paraštės“ per LRT RADIJĄ sekmadienio vakarais, tai – labai įdomios laidos. Kada šią laidą pradėsite transliuoti?“ – teiraujasi klausytoja. 

Vienas laidos vedėjų, LRT žurnalistas Richardas Jonaitis sako, kad „Paraštės“ sugrįžta jau šį sekmadienį. Šią laidą, kaip ir praėjusiais metais, jis ves su Beata Tiškevič – kartais eteryje bus dviese, kartais – po vieną.

„Praėjusiais metais analizavome daug socialinių iššūkių: ir apie suaugusius alkoholikų vaikus, ir priklausomybes lošimams, ir patyčias. Ar šiais metais laida stipriai keisis, dar negalime pasakyti, bet man atrodo, kad per praėjusius metus išsėmėme nemažai neigiamų Lietuvos gyvenimo aspektų. Šiais metais iš dalies juos taip pat paliesime, tačiau greičiausiai bus daugiau sėkmės istorijų“, – žada R. Jonaitis. 

Laidą klausytojai girdės jau įprastu metu – sekmadieniais 22 val.  

„Pirmoji laida bus tiesiog mūsų su Beata pokalbis. Bandysime įtraukti ir klausytojus, nes per dvejus egzistavimo metus „Paraštės“ jau turi savo klausytoją. Bus smagu su jais padiskutuoti ir pasikalbėti, kokie yra jų lūkesčiai“, – sako R. Jonaitis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt