Tavo LRT

2016.09.09 11:39

Unikalioje LRT viktorinoje žiūrovai neatsispirs pareikšti savo nuomonę

Penktadienio vakarą LRT ETERYJE – Lietuvoje dar nematyta tiesioginė viktorina „Paklauskim Lietuvos“. Žaidimo prodiuseris Vygintas Prebergas sako, kad čia svarbiausi dalyviai – žiūrovai, o klausimai kurti taip, kad jie būtinai norės pareikšti ir savo nuomonę. 

„Visi klausimai yra ganėtinai provokuojantys, taip pat – ir su humoro žiupsneliu, be to – jie savotiškai aktualūs“, – tikina prodiuseris. 

Žaidėjai studijoje turės atspėti, kaip į klausimus atsakys televizijos žiūrovai, naudodamiesi specialia programėle.

Kūrėjai ragina būsimus laidos žiūrovus jau šiandien parsisiųsti LRT išmaniąją programėlę „Paklauskim Lietuvos” (/apie-lrt/programeles), sulaukti vakaro ir išreikšti savo nuomonę.

Klausimai bus įvairūs, nuo juokingų, pvz., ką rinktumėtės – mėnesį be sekso ar mėnesį be mobilaus telefono, iki rimtų, paremtų aktualijomis, pvz., kur didžiausia korupcija, kuo tikite labiausiai: politikais, Bažnyčia ar ugniagesiais.

Patiems nekantriausiems „Paklauskim Lietuvos” kūrybinė grupė kiekvieną savaitę paruoš po vieną specialų klausimą: į jį žiūrovai galės atsakyti apsilankę portale LRT.lt , o vėliau palyginti savo atsakymą su „visos Lietuvos“ nuomone.

Dėl piniginio prizo – 333 eurų – varžysis dvi komandos po tris žmones, kiekvienoje laidoje bus užduodama po devynis klausimus.

Naujojo žaidimo vedėju pasirinktas šiemet „Dainų dainelėje“ pirmąkart darbą su televizijos kameromis išbandęs Ignas Andriukevičius.

Plačiau apie naująją viktoriną, kuri LRT eteryje – penktadienį 19.30 val., žiūrėkite laidos „Labas rytas, Lietuva“ pokalbyje.