Tavo LRT

2016.09.06 09:51

E. Jakilaitis laužo stereotipus apie kariuomenę

Akvilė Naginionytė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2016.09.06 09:51

Jau nuo sekmadienio LRT TELEVIZIJOS eteryje galėsite matyti laidą „Tikri vyrai“. Į trečiąjį sezoną žengianti kūrėjų grupė žada dar įspūdingesnių serijų ir galvoja apie vis didesnius užmojus ateityje. Kūrėjai pabrėžia projekto pilietinę svarbą ir džiaugiasi žiūrovų susidomėjimu.

„Norime pateikti žiūrovams kuo daugiau informacijos apie kariuomenę, jos gyvenimą, sąlygas joje ir kad tai nėra visuotinas blogis“, – apie projekto prasmę sako jo kūrėjas Edmundas Jakilaitis. Paklausus, ar sunku prikalbinti projekte dalyvauti moteris, laidos autorius juokiasi – pasirodo, kai kurios dalyvės gerokai stipresnės už vyrus.

„Projektas liko „Tikri vyrai“, bet visuose kreipiniuose – „tikri vyrai ir tikros moterys“. Na, bet pavadinimas likęs nuo pirmo sezono, kai dalyvavo tik vyrai, bet šiemet moterys nustebino ir man atrodo, kad tai irgi yra vienas įspūdingiausių dalykų“, – sakė LRT TELEVIZIJOS laidų vedėjas.

Dalyvių gretose – muzikos atlikėjai, sportininkai, žurnalistai ir kiti visuomenei pažįstami asmenys. Visi jie projekte sutiko dalyvauti per daug nedvejodami.

Šiemet buvo įtrauktos ir aviacijos pratybos. Kūrėjų grupė atskleidžia, kad ateityje nori padaryti projektą ir karo laivyne.