Tavo LRT

2016.08.31 12:18

Naujame LRT sezone – pasauliniai kino hitai

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2016.08.31 12:18

„Kasmet stengiamės gerinti programą ir tam atsiranda vis daugiau galimybių, todėl, bendraudami su kino platintojais, dalyvaudami kino mugėse, galime įsigyti ne tik naujesnių, bet ir labai gerų filmų“, – apie naujame LRT TELEVIZIJOS sezone laukiančias kino naujienas pasakoja kino ekspertas Rolandas Maskoliūnas.

Jis tikina, kad tokį mišinį ir matys LRT TELEVIZIJOS žiūrovai: tiek labai gerus naujus filmus, tiek gausiai apdovanotus, kritikų ir žiūrovų įvertintus kiek senesnius filmus. 

„Šiais metais bus dar daugiau animacinių filmų, tokių kaip „Loreksas“, „Aviukas Šonas“ arba „Despero nuotykiai“. Tai – populiariausia pasaulio animacija“, – pasakoja R. Maskolūnas.  

Šalia animacinių filmų LRT TELEVIZIJA pasiūlys ir miuziklų, tinkamų tiek šventėms, tiek savaitgalio vakarams. Sekmadienį žiūrovai matys jau įprasto žanro kiną – komedijas, kostiumines dramas arba meilės istorijas. 

„Įsigijome nemažai naujų filmų. Vienas tokių – 2014 m. ukrainiečių filmas „Vedlys“, kuris pasakojo apie įvykius, kai Ukrainoje vyko Holodomoras, arba „Juodasis auksas“ su Antonio Banderasu ir Freida Pinto, kuriame kalbama apie tai, kaip Saudo Arabijoje prasidėjo naftos bumas, taip pat – naujas vokiečių filmas „After the fall“ apie tai, kaip Vokietija atsikūrinėjo po Antrojo pasaulinio karo pralaimėjimo“, – naujoves pristato kino ekspertas.

Plačiau apie tai, koks kinas laukia naujame LRT TELEVIZIJOS sezone, – „Labas rytas, Lietuva“ pokalbyje.