Naujienų srautas

Tavo LRT2016.08.30 14:59

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – žaismingi šeštadienio rytai

LRT.lt 2016.08.30 14:59

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausiai LRT žiūrovų dėmesio sulaukė šeštadienio „Labas rytas, Lietuva“ laida, kurioje – operatyvios naujienos bei aktualūs pokalbiai ir patarimai. Laidoje dietologė pasakoja apie sultis, jų naudą, o kartais – ir žalą. Taip pat aptariama, kaip skaniai pietauti darbe, maistą atsinešant iš namų. VU Kairėnų botanikos sode – Žvalumo diena, o apie asmens dokumento rodymą kaskart, perkant alkoholį, – iniciatyvos autoriai. 

Nemažiau susidomėjimo sulaukė ir „Aktualus pokalbis“, kuriame Nemira Pumprickaitė ir Juozas Olekas kalbasi apie brangiausią pirkinį Lietuvos kariuomenės istorijoje – vokiškus šarvuočius „Boxer“, kurie Lietuvai kainuos beveik 386 mln. eurų.

Trečioje žiūrimiausių mediatekos įrašų vietoje – 16 val. žinios, kuriose – aktualiai ir kokybiškai pateikiamos svarbiausios dienos naujienos. 

Laida „Laba diena, Lietuva“ visa aktyviai stebima tiek televizijos ekranuose, tiek mediatekoje. Šį kartą ją vedė Irma Janauskaitė, kuri kartu su studijos svečiais kalbėjo apie laikinuosius lietuviškus pinigus, kitaip talonus, kuriems jau 25 metai. Taip pat laidoje į žaidynes išlydėta parolimpinė Lietuvos rinktinė bei pristatytas komiksas, kuris, tikimasi, stiprins patriotiškumą. 

Susidomėjimo sulaukė ir informacinė laida „Šiandien“, kurios vedėja Eglė Bučelytė pristatė aktualiausias šeštadienio naujienas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą