Tavo LRT

2021.08.05 09:55

LRT OPUS išvyksta į festivalį: tris dienas transliuos iš „Yaga Gathering“

LRT.lt2021.08.05 09:55

Po sėkmingo debiuto praėjusiais metais, LRT OPUS tęsia bendradarbiavimą ir išvyksta į rugpjūčio 5–9 d. vyksiantį muzikos ir menų festivalį „Yaga Gathering“. Jame radijo stotis turės atskirą sceną, kurioje per tris dienas suskambės kelios dešimtys radijo laidų vedėjų, atlikėjų ir didžėjų muzikinių selekcijų. Klausytis jų bus galima ne tik festivalyje, bet ir radijo bangomis bei portale LRT.lt.

„Šią vasarą, galima sakyti, beveik mūsų šūkis ‒ mes ten, kur muzika, o ten, kur muzika, neišvengiamai ir mes! Norime būti arčiau gamtos ir savo bendruomenės, ją telkti ir stiprinti. Kartu kurti mūsų programą, bendrus ritualus ir išskirtinę atmosferą. Festivalis „Yaga Gathering“ šiemet ‒ viena geriausių vietų tuo užsiimti, ypač žinant šiųmetę temą ‒ slaptos bendruomenės.“ – sako radijo stoties LRT OPUS vadovė Evelina Kazakevičiūtė. „Ko tikėtis klausytojams? Labai gerų vibracijų, teigiamų emocijų ir, žinoma, opusiškos muzikos! O festivalio dalyviams dar ir šiek tiek paslapčių bei siurprizų…“ – priduria ji.

Su atskira scena festivalyje „Yaga Gathering“ debiutavusi praėjusiais metais, radijo stotis LRT OPUS į renginį grįžta su dar kruopščiau sudėliota programa. „Praėjusių metų patirtis parodė tiesioginį kelią į klausytojų širdis – tai įvairiausius barjerus laužantys muzikiniai raktai. Šįsyk pokalbių laidas palikę studijoje, dovanosime muziką, emocijas ir prisiminimus.“ – šypsosi šios scenos programą kuruojantis LRT OPUS laidų vedėjas Tomas Lukaševičius.

Ir priduria, kad ji sudėliota atliepiant „Yaga Gathering“ dalyvių lūkesčius ir patirtis. „Pirmoji diena LRT OPUS scenoje bus skirta edukacijai per psichodelinę muziką, antroji – neįpareigojančiam tropiniam skambesiui bei atsipalaidavimui, trečioji – festivaliniams atradimams, t. y. eklektikai kartu su scenos naujokais. Tikrai nepamiršime ir šių metų renginio temos – programoje turėsime staigmenų, kai tie, kurie šoko greta, ims šokdinti mus“, – žada T. Lukaševičius.

Rugpjūčio 6, 7 ir 8 d. minėtoje scenoje savo selekcijomis dalinsis tiek LRT OPUS laidų vedėjai, tiek muzikantai ir didžėjai. Čia bus galima išgirsti Mantą ir Šaruką Joneikius („Garbanota banga“), DJ Alko ir DJ Swix („Rapsodija“), Doctah Jahngle bei DJ Grasshopper („Baltijos čempionai“) ir Lukaševičių. Prie pulto stos ir Palmės Žiedas, Yoolia, Sibilë, Pinigai, Shkema, Oster x Morta Mor, taip pat „UŽIMTUMO TARN¥BA“. Visa programa bus girdima ne tik festivalyje, bet ir radijo bangomis bei portale LRT.lt. Tikslūs pasirodymų laikai – renginyje „Facebook“.

„Yaga Gathering“ ritualas vyks rugpjūčio 5–9 d. Varėnos rajone, Ežeraičio miške, prie Spenglos ežero ir šaltinio. Daugiau informacijos rasite čia.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.