Tavo LRT

2021.07.30 15:57

Antanas Juknevičius: septynerius metus negalėjau klausyti šios dainos

LRT.lt2021.07.30 15:57

Šį šeštadienį per LRT TELEVIZIJĄ muzikos ir pokalbių šou „Mano daina“ paliks be žado net visko girdėjusius. Garsūs svečiai dalinsis neįtikėtinomis istorijomis ir jų gyvenimus pakeitusiomis dainomis.

Atviroms išpažintims ryšis atlikėja Monika Pundziūtė–Monique, Lietuvos bekelės, ralio reidų ir ralio maratonų lenktynininkas, Dakaro ralių dalyvis Antanas Juknevičius, aktorė Justė Zinkevičiūtė, vienas garsiausių Lietuvos operos solistų Edgaras Montvidas ir neeilinis svečias, tiberiados bendruomenės vienuolis Brolis Jonas.

„Buvau žingsnis nuo mirties. Po to kraupaus įvykio septynerius metus negalėjau klausyti šios dainos“, – šeštadienio vakarą prisipažins Dakaro lenktynininkas Antanas Juknevičius ir be užuolankų dalinsis net smulkiausiomis kraują stingdančios istorijos detalėmis.

Atlikėja Monika Pundziūtė-Monique pasakos tai, ko nėra atskleidusi nė viename interviu žiniasklaidai. Maža to, garsi dainininkė pasiduos provokacijai ir pati užlips ant scenos atlikti jos gyvenimą pakeitusią dainą.

Tiberiados bendruomenės vienuolis Brolis Jonas buvo didelė staigmena visiems laidoms svečiams. Niekas nė nenumanė, kokia istorija pasidalins dvasininkas, todėl su nekantrumu laukė jo pasakojimo. Ir ne veltui.

Brolio Jono atvirumas privertė suklusti ne vieną: „ Kai mano tėvai skyrėsi, buvau pasiklydęs gyvenime. Narkotikai, alkoholis, vakarėliai buvo mano kasdienybė. Aš mačiau, kaip mano draugas perdozavo alkoholio ir mirė. Ši daina mane atvedė į šviesos kelią. Ten, kur dabar esu“, – sakė jis.

Kokios dainos klausėtės jūs, kai padarėte pirmąją savo avariją? O kurią išgirdę prisimenate gražiausias savo gyvenimo akimirkas? Ypač atviros ir širdį virpinančios garsiausių Lietuvos žmonių istorijos jau šį šeštadienį 21.00 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.