Tavo LRT

2016.08.02 12:54

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – krepšinis ir naujienos

LRT.lt 2016.08.02 12:54

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.  

Praėjusią savaitę labiausiai mediatekos lankytojus domino draugiškos krepšinio rungtynės tarp Lietuvos ir Argentinos vyrų rinktinių. Liepos 28-ąją vykusiose rungtynėse lietuviai šią vasarą patyrė pirmąjį pralaimėjimą. Po septynių iš eilės laimėtų rungtynių Jono Kazlausko auklėtiniai Buenos Airėse po dviejų pratęsimų paskutinėmis sekundėmis 85:86 nusileido Argentinos komandai.

Populiarumo niekuomet nepraranda operatyviai ir profesionaliai pateikiamos naujienos, kurias parengia LRT TV naujienų tarnyba, tad šią savaitę nemažai dėmesio mediatekoje sulaukė „Žinios“.

Į populiariausiųjų penketuką dažnai patenka ir kasdienė aktualijų laida „Laba diena, Lietuva“. Laidoje kalbėta, kokia informacija nepatartina dalintis socialiniuose tinkluose, diskutuota, kas lemia abiturientų apsisprendimą likti šalyje ar emigruoti, patarta, kaip greitai ir skaniai užsiraugti agurkų.

Artėjančios vasaros olimpinės žaidynės ir draugiška kova tarp Australijos ir Lietuvos rinktinių LRT mediatekos lankytojus paskatino prisiminti ir 2003-aisiais įvykusias draugiškos krepšinio rungtynes, kuriose varžėsi šios dvi valstybės. Tais metais lietuviai įveikė australus 88:72.

LRT žiūrovai aktyviai domėjosi ir dienos naujienomis, kurias kokybiškai ir operatyviai kasdien praneša LRT televizijos naujienų tarnyba į penktą dešimtį įkopusioje laidoje „Panorama“.

1. Draugiškos krepšinio rungtynės. Lietuva – Argentina

2. Žinios

3. „Laba diena, Lietuva“

4. Draugiškos krepšinio rungtynės. Lietuva – Australija

5. „Panorama“