Tavo LRT

2021.06.21 10:33

Pirmadienio vakarą LRT atveria duris: ką visuomeninis transliuotojas nuveikė 2020 metais?

LRT.lt2021.06.21 10:33

Jau trejus metus visuomeninis transliuotojas LRT atsiskaito ne tik Seimui, bet ir visuomenei. Pristatydamas 2020 m. veiklos ataskaitą, LRT rengia specialią laidą ir atveria žiūrovams duris: faktai, skaičiai, LRT indėlis į šalies demokratijos stiprinimą, į kultūrą ir švietimą, ekonomiką ir inovacijas, pokalbiai su čia dirbančiais žmonėmis – laida, skirta kiekvienam Lietuvos žmogui, pirmadienį, birželio 21 d., nuo 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.

„2020 metai pareikalavo didelio visuomenės susitelkimo, vieningumo. Nežinomybė – emocija, lydėjusi ne vieną. Šiuo sudėtingu laikotarpiu visuomeninis transliuotojas tapo dar svarbesnis Lietuvos žmonėms. LRT siekis – generuoti kuo didesnes vertes visuomenei – telkti, informuoti, edukuoti ir teikti kokybišką pramogą, kurti kuo prasmingesnį turinį, kuo plačiau jį skleisti, skaidriai ir efektyviai valdyti įstaigą. Visa tai nugulė į LRT veiklos ataskaitą, trečius metus rengiamą pagal Europos transliuotojų sąjungos metodiką „Vertė visuomenei“ (angl. Contribution to Society).

Šiais metais LRT ir toliau sieks išpildyti visuomenės lūkestį gauti kokybišką turinį, atliepiantį įvairių visuomenės grupių poreikius, toliau užtikrinti patikimą ir išsamų informavimą. Tai anaiptol nėra pabaiga – norime išlaikyti tą patį pagreitį, siekti, kad mūsų atliktos permainos būtų tvarios ir ilgalaikės“, – teigia LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Laidoje „Atvirų durų diena. LRT atsiskaito“ apie LRT pasakos vadovai, už turinio kūrimą atsakingi LRT atstovai, o visuomeninio transliuotojo koridoriais, jungiančiais televizijos ir radijo studijas, naujienų portalo redakciją, pasivaikščiosite kartu su laidos vedėju Ignu Krupavičiumi.

Ataskaitos pristatymas yra gera proga pasiteirauti visuomenės, kaip ji vertina visuomeninio transliuotojo darbą. LRT kviečia išsakyti nuomonę apie LRT programas ir kaip jas tobulinti ar pateikti pastebėjimus, ko pasigendate LRT, specialiai tam sukurtoje apklausoje.

LRT 2020 m. veiklos ataskaitos pristatymą žiūrėkite birželio 21 d., pirmadienį, 19.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.