Tavo LRT

2021.06.21 09:40

LRT tęsia tiesiogines transliacijas iš aktualių Lietuvos vietų

LRT.lt2021.06.21 09:40

LRT radijo laidų vedėjai vasarą neužsidaro radijo studijose, bet vėl vyksta į karščiausias vietas ir rengia klausytojams tiesiogines transliacijas. Birželio 21 d., pirmadienį, žurnalistai praneš naujienas iš Pabradės, kur didžiausias dėmesys bus skiriamas humanitariniams klausimams. Birželio 29 d. LRT žurnalistai lankysis Šalčininkuose, kur nagrinės ne tik sulėtėjusios vakcinacijos problemas, bet ir kitus aktualius bendruomenei klausimus.

Pabradėje yra įkurtas migrantų palapinių miestelis, kuriame šiandien lankysis ir į tiesioginį eterį 16.05 val. jungsis laidos rusų kalba vedėja Monika Muravjova. Iš karto po laidos rusų kalba, 17.05 val., kviečiame pasiklausyti laidos „60 min.“, kur aktualijas apžvelgs Agnė Skamarakaitė.

„Ankstesnėse transliacijose nuo Medininkų pasienio posto akcentavome sienos apsaugos klausimus, nes šiuo metu jaučiamas atvykus migrantų judėjimas. Pirmadienio transliacijose didžiausią dėmesį teiksime humanitariniams klausimams, migrantų, gyvenančių palapinių miestelyje, gyvenimo sąlygoms, jų istorijoms. Specialiąsias laidas rengiame atsižvelgdami į tai, kad vis daugėja migrantų, kurie be dokumentų kerta Lietuvos sieną“, – teigia LRT RADIJO naujienų tarnybos vadovė Dovilė Javinskaitė.

Birželio 29 d. LRT žurnalistai kelsis į Šalčininkus. LRT KLASIKOS laidos lenkų kalba vedėja Ewelina Mokrzecka, LRT RADIJO laidos rusų kalba vedėja Monika Muravjova ir laidos „60 min.“ vedėjas Deividas Jursevičius nagrinės, kodėl sulėtėjo vakcinacija, kalbės ir apie kitas vietos aktualijas.

„Pandemijos situacijai Lietuvoje gerėjant, LRT RADIJAS aktyviai pradėjo išvažiuojamųjų transliacijų sezoną – kasdien stengiamės nušviesti apie naujienas iš atokiausiuose šalies regionų. Žurnalistai jau anksčiau norėjo nuvykti ir suorganizuoti bendruomenės susitikimą su medikais, atsakyti į rūpimus klausimus apie vakcinaciją, tačiau situacija šalyje buvo dar sudėtinga, todėl diskusiją trimis kalbomis įgyvendinome studijoje.

Dabar, situacijai šalyje pagerėjus vėl aktyviai keliausime. Taip pat ketiname daugiau dėmesio skirti auditorijoms, kurios kalba ir rusų bei lenkų kalbomis, – pasakoja D. Javinskaitė.

LRT RADIJĄ klausykite ir žiūrėkite gyvai portale LRT.lt.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.