Tavo LRT

2021.06.18 10:19

LRT OPUS įsikuria Nidoje: klausytojų laukia pokalbių laidos ir koncertai

LRT.lt2021.06.18 10:19

Šią vasarą LRT OPUS įsikurs Nidoje neseniai duris atvėrusioje naujoje muzikos ir renginių erdvėje po atviru dangumi – „Line Up Nida“, kur klausytojus kvies į alternatyviosios muzikos atlikėjų koncertų seriją „LRT OPUS pristato“.

Kultūros erdvės lankytojų visą vasarą lauks gyvi pokalbiai bei skirtingų atlikėjų pasirodymai, kurių dauguma bus transliuojami ir LRT OPUS eteryje.

„Nida visada buvo ta vieta, kur telkiasi daug alternatyvą mėgstančių žmonių, o šiemet Neringa tapo Lietuvos kultūros sostine, todėl ir mums buvo labai svarbu ten atsidurti. Džiaugiuosi, kad šiemet įsitaisėme naujoje menų erdvėje, greta mūsų partnerių „Line Up Nida“, kur visą vasarą, žvelgdami į marias, galėsite klausytis geros gyvos muzikos“, – apie LRT OPUS rezidenciją Nidoje pasakoja LRT OPUS vadovė Evelina Kazakevičiūtė.

Naglių gatvėje įsikūrusioje „Menų Zonoje“ seni žuvininkystės ūkio pastatai pasipuošė menininkų darbais, tarp kurių ir LRT OPUS piešinys, o šalia – oranžine spalva nusidažiusi LRT OPUS poilsio zona.

„Piešinio pagrindinė mintis – perteikti mūsų, LRT OPUS, žingsnį į Nidą, atsinešant ten alternatyvią muziką ir dalį Vilniaus – televizijos bokštą. Aštunkojo kojos simbolizuoja mūsų komandą, kuri visur suspėja ir viską aprėpia, keturios atmerktos akys – mūsų gyvenimą ir dieną, ir naktį, o atsivėrusi galva – atviras ir plačias pažiūras,“ – teigia E. Kazakevičiūtė.

„LRT OPUS pristato“ koncertų seriją pradės skirtingus muzikinius stilius jungianti grupė „Celsijus“. Koncertas Nidoje skambės birželio 20 d., sekmadienį, nuo 20 val.

Koncertų seriją birželio 25 d. tęs LRT OPUS klausytojams puikiai pažįstamas atlikėjas, LRT OPUS laidos „Beisbolas“ vedėjas Tautvydas Gaudėšius-FC Baseball. 17 val. tiesiogiai iš „Line up Nida“ LRT OPUS klausytojai girdės specialų Ramūno Zilnio ir T. Gaudėšiaus pokalbį, o 20 val. kultūros erdvės lankytojai ir LRT OPUS klausytojai eteryje girdės gyvą atlikėjo FC Baseball pasirodymą.

Birželio 26 d. „Line up Nida“ scenoje pasirodys atlikėja Alina Orlova.

Šią vasarą „LRT OPUS pristato“ koncertų serijoje taip pat skambės „Juzt“, „Colours of Bubbles“, Gabrielės Vilkickytės, „Graži ir ta galinga“, „Kabloonak“ ir kitų atlikėjų koncertai.

Naujienas sekite LRT OPUS „Facebook“ paskyroje.

LRT OPUS klausykite ir žiūrėkite gyvai portale LRT.lt .

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.