Tavo LRT

2021.06.18 09:45

Naujoje LRT laidoje – dar niekur negirdėtos žinomų žmonių išpažintys

LRT.lt2021.06.18 09:45

Šeštadienio vakarą LRT TELEVIZIJOS eteryje startuoja naujas muzikinis pokalbių šou „Mano daina“. Žiūrovams gerą nuotaiką dovanos gyva muzika ir garsiausias visų laikų dainas atliekantys keturi visiems puikiai pažįstami atlikėjai: Karina Krysko, Tadas Juodsnukis, Augustė Vedrickaitė ir Martynas Kavaliauskas.

Kiekvienoje laidoje penki žinomi žmonės dalinsis savo gyvenimo dainomis ir prisimins dar niekur negirdėtas istorijas susijusias su jomis. Įdomiausia, kad nė vienas iš jų iki laidos pabaigos nežino, kas pasirinko kurią dainą. Todėl viso vakaro metu linksmai diskutuodami stengsis išlaikyti paslaptį. Maža to, šiame smagiame žaidime dalyvaus ir laidos vedėja Beata Nicholson. Ji, kaip ir studijos svečiai, nežinos kas atsinešė kurią dainą.

Pirmojoje laidoje televizijos žiūrovų laukia smagus siurprizas – laidos vedėja Beata Nicholson ryšis nelengvam iššūkiui – pati gyvai atliks jai labai svarbią dainą ir dalinsis jos gyvenimą pakeitusia istorija – pirmaisiais žingsniais LRT TELEVIZIJOJE prieš bemaž septyniolika metų.

Pirmieji svečių kėdes užims ir išdrįs pasakoti savo asmenines istorijas baleto šokėjas Nerijus Juška, daininkė Raminta Naujanytė–Bjelle, aktorė Lina Rastokaitė, didžėjus ir dainų prodiuseris Jonas Nainys ir aktorė Larisa Kalpokaitė.

Laidoje skambės gražiausios dainos, o aktorė Larisa Kalpokaitė viešai prisipažins apie ilgus metus slėptą meilę, o didžėjus ir muzikos prodiuseris Jonas Nainys atvirai papasakos istoriją, kurią ilgai slėpė nuo savo gerbėjų.

Studijoje netrūks atvirų pokalbių, šokių, juoko ir geros muzikos. Kokia daina skambėjo, kai nusprendėte pasirinkti savo profesiją? O kas grojo, kai pirmą kartą įsimylėjote? Kokia melodija primena pirmąjį bučinį? Tai ir dar daugiau sužinosite kiekvieną šeštadienio vakarą, 21.00 val., laidoje „Mano daina“, tik per LRT TELEVIZIJĄ.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.