Tavo LRT

2021.06.17 10:31

Į eterį grįžta „Įdomiosios atostogos“: nauja vedėja ir turas po Lietuvą drauge su Vidu Bareikiu

LRT.lt2021.06.17 10:31

Jau birželio 21 d. LRT TELEVIZIJOS žiūrovai išvys pasiilgtą vasaros laidą moksleiviams „Įdomiosios atostogos“. Tiesioginės pramoginės edukacinės laidos smalsų jaunimą ir suaugusiuosius džiugins kiekvieną darbo dieną 13 val.

Kaip ir prieš metus „Įdomiosios atostogos“ leisis į turą po Lietuvą – tiesioginės transliacijos vyks iš skirtingų šalies miestų. Prie laidos vedėjų vairo drauge su Vidu Bareikiu stos „Įdomiųjų pamokų“ gerbėjams jau pažįstama dainų kūrėja, kompozitorė ir atlikėja Raminta Naujanytė-Bjelle.

„Ši laida atitinka mano svajonių mokyklos, mokymosi proceso viziją. Pabuvusi „Įdomiosiose pamokose“ kaip mokytoja supratau, kad nenoriu palikti šios laidos, čia jaučiuosi lyg namie. Suprantu, kad kiekviena laida turi savo atmosferą, todėl vesti „Įdomiąsias pamokas“ bus visiškai nauja patirtis man. Praeitą sezoną ir pati žiūrėjau laidas savo malonumui. Taip, ši laida ne tik moksleiviams! Tikiuosi likti smalsi, drąsi ir nenuobodi laidos žiūrovams“, – šypsosi Lietuvos muzikos ir teatro akademijos doktorantė.

Raminta atskleidžia, kad Vidą Bareikį pažįsta jau seniai – neabejoja, kad žiūrovams šis tandemas atneš naujų spalvų. „Galite tikėtis energingo, juokingo ir gudraus dueto. Vidą pažįstu jau labai seniai ir esame dirbę kartu ne televizijoje, todėl jaučiu, kad mums puikiai seksis. Vidas yra šiuolaikiškas, be proto energingas, turintis begalę idėjų. Mokėdama jį suprasti, išgirsti, pridėsiu savo žavesio ir savo kosmoso“, – sako LATGA tarybos prezidentė.

Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje dėstytojaujančiai Ramintai darbas su vaikais – ne naujiena. Dar prieš karantiną ji intensyviai važinėjo po Lietuvos mokyklas, penkerius metus dirbo stovyklų vadove. Kartais seminarus muzikos mokytojams vedanti kompozitorė neslepia, kad laukiamiausios pamokos ir mėgstamiausia jos pačios tema – naujosios technologijos. Prie laidos vedėjų vairo susitikus dviems muzikams, muzikos netrūks ir pačioje laidoje. „Mažai kas žino, bet prieš keletą metų mano hobis buvo derinti pianinus – vienu metu jų turėjau net 15“, – juokiasi naujoji „Įdomiųjų atostogų“ vedėja.

Pirmadienį startuosiančių „Įdomiųjų atostogų“ turo po Lietuvą pirmoji stotelė paaiškės jau pirmosios laidos metu. Raminta atskleidė, kad nuo LRT TELEVIZIJOS studijos teks nukeliauti beveik 300 km. Kiekvieną darbo dieną 13 val. „Įdomiosios atostogos“ džiugins LRT TELEVIZIJOS žiūrovus iki pat vasaros pabaigos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.