Naujienų srautas

Tavo LRT2016.07.21 10:27

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – patarimai, kaip išnaikinti pelėsį

LRT.lt 2016.07.21 10:27

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausia mediatekos lankytojų dėmesio praėjusią savaitę sulaukė LRT RADIJO laida „Namai namučiai“. Laidoje kalbėta, kodėl patalpose atsiranda pelėsis, kokį pavojų jis kelia sveikatai ir kaip šiuos grybus išnaikinti.

LRT žiūrovai taip pat domėjosi Vilniuje vykusia Lietuvos moksleivių dainų švente. Moksleivių kolektyvai iš visos Lietuvos pasirodė dainų ir šokių dienose bei ansamblių vakare.

Mediatekos lankytojai vis dar domėjosi neseniai pasibaigusiu Europos futbolo čempionatu, kurį transliavo LRT. Žiūrovus domino finalinės rungtynės, kuriose žaidė Prancūzija ir Portugalija. Po įtemptos kovos ir pratęsimo paaiškėjo, kad Europos futbolo čempionais tapo portugalai, rezultatu 1:0 įveikę prancūzus.

LRT TELEVIZIJOS žiūrovų pamėgtos naujienų laidos „Labas rytas, Lietuva“ studijoje šįkart svečiavosi advokatas dr. Audrius Juozapavičius, kuris kalbėjo apie bausmės skyrimą nusikalstamą veiką padariusiems asmenims. Laidos vasaros studijoje Palangoje Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento direktorius Andrius Kairys pasakojo apie Baltijos jūros taršą. Taip pat laidoje pristatytos naujausios žinios ir apžvelgta spauda.

1. „Namai namučiai“

2. Lietuvos moksleivių dainų šventė. Šokių diena

3. Lietuvos moksleivių dainų šventė. Ansamblių vakaras

4. Europos futbolo čempionato finalas

5. „Labas rytas, Lietuva“

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi