Tavo LRT

2016.07.15 15:43

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – Dainų šventės akimirkos ir naujausios žinios

LRT.lt 2016.07.15 15:43

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

LRT mediatekos lanktyojai praėjusią savaitę labiausiai domėjosi Vilniuje vykusia Lietuvos moksleivių dainų švente. Moksleivių kolektyvai iš visos Lietuvos pasirodė dainų ir šokių dienose bei ansamblių vakare.

LRT TELEVIZIJOS žiūrovų pamėgta naujienų laida „Labas rytas, Lietuva“ šeštadienio rytą pradėjo su lietuvių kilmės Holivudo aktorė Rūta Lee, viešėjusia Prienų rajone vykusiame Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime. Prienų raj. taip pat įvyko interviu su menininku Ray Bartkumi, gyvenančiu Niujorke bei keliais kitais renginio pranešėjais.

Studijoje Vilniuje savo naująjį vaizdo klipą ir dainą pristatė atlikėjas Jurgis Brūzga, Eglė Kernagytė su dainininke Bjelle kvietė į pasakų festivalį „Arklio Dominyko šventė“, o laidos pabaigoje su Varšuvoje viešėjusiu LRT žurnalistu Edvardu Špoku kalbėta apie sprendimus NATO viršūnių susitikime.

Mediatekos lankytojai vis dar domėjosi neseniai pasibaigusiu Europos futbolo čempionatu, kurį transliavo LRT. Žiūrovus domino ketvirtfinalio rungtynės, kuriose žaidė Prancūzija ir Islandija. Šiose rungtynėse Prancūzijos futbolo rinktinė rezultatu 5:2 nugalėjo iki tol puikius sugebėjimus čempionate demonstravusius islandų futbolininkus ir iškovojo kelialapį į pusfinalį.

LRT žiūrovai visuomet domisi operatyviai ir profesionaliai pateikiamomis naujienomis, tad šią savaitę nemažai dėmesio mediatekoje sulaukė informacinė laida „Šiandien“.

1. Lietuvos moksleivių dainų šventė, I d.

2. Lietuvos moksleivių dainų šventė, II d.

3. „Labas rytas, Lietuva“

4. EURO 2016

5. „Šiandien“