Tavo LRT

2021.05.28 10:24

Vaikų gynimo dieną vaikai perims LRT laidų vedėjų vietas

LRT.lt2021.05.28 10:24

Birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, LRT kviečia atkreipti dėmesį į vaikus ir būtinybę ginti, gerbti ir saugoti vaikų teises. Ta proga LRT TELEVIZIJA transliuos specialią programą „Panoramytė“: žinomi televizijos laidų vedėjai taps pačių vedamų laidų herojais, o juos kalbins – vaikai.

„Pagaliau čia, šioje studijoje, galima skleistis kaip normaliam žiedui. Beje, kai pagalvoji, Žiedas Marijus irgi juk buvo vaikas. Ir Eglė Bučelytė buvo. Kažkaip ramiau dėl ateities pasidarė“, – informacinės laidos „Panorama“ studijoje atsakymų ieškos „Panoramytės“ vedėjas Rokas.

„Beatos virtuvė“ pavirs į „Nidos virtuvėlę“, kurioje svečiuosis Beata Nicholson, o vedėja Nida paruoš vaikų labai pamėgtą mėsainį.

Klausimų sulauks ir dažniausiai patys klausimus užduodantys televizijos žaidimo „Auksinis protas“ vedėjai Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas.

Laidoje „Duokim garo“ kaip viešnios bus laidos vedėjos Asta Stašaitytė ir Loreta Sungailienė, jas kalbins Kotryna ir Liepa. Kaip studijoje jausis ilgametė laidos vedėja L. Sungailienė, kai šį kartą jos vietą užims dukra Liepa?

„Vasara. Vasara – tai toks metas, kai laikas eina linksmiau. Bet eina ne tik laikas. Žmogus taip pat eina. Einu pasisveikinti su žymiausiu Lietuvos vaikščiotoju“, – sveikinsis Antanas su laidos „Pasivaikščiojimai“ kūrėju Ryčiu Zemkausku.

Kokius sveikatos ir geros nuotaikos receptus vaikai atras laidoje „Klauskite daktaro“? Kokias globalias problemas aptars mažieji peliukai „Dviračio žinių“ studijoje? Smagi laida „Panoramytė“ – Vaikų gynimo dieną, birželio 1-ąją, antradienį, 18.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt