Tavo LRT

2016.07.05 08:03

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – naujienos ir vokiečių bei italų futbolo kova

LRT.lt 2016.07.05 08:03

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę daugiausia LRT žiūrovų dėmesio sulaukė dienos aktualijų laida „Laba diena, Lietuva“, tiesiogiai transliuojama iš Neringos. Laidoje papasakota, ką Neringos kopose saugo spygliuota viela ir sargai, aptarta Sosnovskio barščių problema, pristatyta pasaulinė gintaro taryba bei papasakotos naujausios žinios.

Didelio žiūrovų susidomėjimo sulaukė ir Europos futbolo čempionato aikštėje užvirusi kova tarp Vokietijos ir Italijos rinktinių. Ketvirtfinalyje vokiečiai 1:1 sužaidė su Italijos rinktine, kurią galiausiai 6:5 palaužė po baudinių serijos. 

Tiesa, ši pergalė Vokietijos rinktinei gali kainuoti brangiai – rungtynių metu susižeidė du futbolininkai – atraminis saugas Sami Khedira iš aikštės išėjo jau po 15 minučių, kai patyrė šlaunies traumą, o Mario Gomezo susižeidė raumenį. 

Vidurio gynėjas Matsas Hummelsas tapo naujausia griežtų UEFA taisyklių auka. Tik pirmose vokiečių rungtynėse dėl ne iki galo išsigydytos traumos nežaidęs gynėjas ketvirtfinalyje gavo geltoną kortelę ir dėl dviejų nuobaudų turės praleisti pusfinalio susitikimą.

Prisimindami praėjusią savaitę Anapilin iškeliavusią LRT RADIJO diktorę Undinę Nasvytytę, LRT Mediatekos lankytojai domėjosi diktorės pasakojimu laidoje „Dalia Kutraitė kalbina“. U. Nasvytytė laidoje pasakojo apie savo gyvenimą, šeimą bei pareigas Lietuvos bajorų karališkojoje sąjungoje. 

Žiūrovų pamėgta LRT KULTŪROS laida „Euromaxx“ šįkart kvietė pasižvalgyti po atsinaujinantį Paryžių, kalbėjo apie panoraminį vaizdą išmaniajame telefone. Laidoje taip pat pristatytas menininkas, kuriantis robotus dailininkus, aptarta Milano baldų paroda bei aprodytas neįprastas namas, pastatytas itin siaurame žemės sklype Vienoje.  

LRT RADIJO laidoje „Sodai“ vedėjas Arvydas Urba kalbėjo apie Joninių tradicijas, kupoliavimą – vaistažolių rinkimą. Kokias vaistažoles šiuo metu geriausia rinkti ir kaip jas paruošti laikymui, klausytojams pasakojo provizorė, biomedicinos mokslų habilituota daktarė, prof. Ona Ragažinskienė.

1. „Laba diena, Lietuva“

2. EURO 2016

3. Pokalbis su Undine Nasvytyte

4. „Euromaxx“

5. „Sodai“