Tavo LRT

2016.06.28 11:46

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – naujausios žinios ir futbolas

LRT.lt 2016.06.28 11:46

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

LRT žiūrovai visuomet domisi operatyviai ir profesionaliai pateikiamomis naujienomis, tad šią savaitę daugiausiai dėmesio mediatekoje sulaukė „Žinios“.

Didelio dėmesio visuomet sulaukia ir dienos naujienos, apžvelgiamos laidoje „Laba diena, Lietuva“. Tarptautinės pabėgėlių dienos proga laidoje kalbėta apie problemas, su kuriomis susiduria pabėgėliai, aptartos jų gyvenimo sąlygos Rukloje. Taip pat laidoje aptarti milijoniniai praūžusio škvalo nuostoliai, pristatyta didžiausia bažnyčia Baltarusijoje ir pasakota apie tai, kaip triukšmas kenkia klausai bei kaip nuo jo reikėtų saugotis.

Žiūrovų pamėgta LRT KULTŪROS laida „Euromaxx“ šįkart kvietė pasižvalgyti po atsinaujinantį Paryžių, kalbėjo apie panoraminį vaizdą išmaniajame telefone. Laidoje taip pat pristatytas menininkas, kuriantis robotus dailininkus, aptarta Milano baldų paroda bei aprodytas neįprastas namas, pastatytas itin siaurame žemės sklype Vienoje.  

Daug dėmesio sulaukė ir antrosios Europos futbolo čempionato aštuntfinalio rungtynės, kuriose susikovė Velsas ir Šiaurės Airija. 75 min. airis Garethas McAuley smūgiavo į savo vartus ir taip Velso rinktinė įsiveržė į priekį rezultatu 1:0. Jis nesėkmingai kištelėjo koją po Velso žaidėjo Garetho Bale`o perdavimo baudos aikštelėje. EURO 2016 debiutuojantis Velsas ketvirtfinalyje susitiks su Belgijos atstovais.

Taip pat LRT mediatekos lankytojus domino ir gražiausi Portugalijos – Vengrijos rungtynių momentai. Prancūzijoje vykstančio Europos futbolo čempionato trečiojo turo rungtynėse F grupėje trečiadienį Portugalijos rinktinė sužaidė lygiosiomis 3:3 su Vengrijos komanda. Vengrijos futbolininkai šiame susitikime tris kartus pirmavo, o portugalai tris kartus lygino rezultatą.

1. „Žinios“

2. „Laba diena, Lietuva“

3. „Euromaxx“

4. Europos futbolo čempionato aštuntfinalio rungtynės

5. EURO 2016: gražiausi Portugalijos – Vengrijos rungtynių momentai