Tavo LRT

2021.05.14 16:19

LRT sukelta GELTONA BANGA ritasi per visą Lietuvą

LRT.lt2021.05.14 16:19

LRT iniciatyva, kviečianti kelti GELTONĄ BANGĄ ir palaikyti grupę „The Roop“ šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse, pasiekė kulminaciją: socialiniai tinklai mirga nuo pačių netikėčiausių ir išradingiausių filmuotų vaizdų, o LRT sulaukė virš 300 vaizdo klipų ir nuotraukų iš mūsų šalies atstovus palaikančių piliečių ir organizacijų.

Prie iniciatyvos jungėsi tiek aktyvios mamos, kurios siuntė vaikų sukurtas dainos interpretacijas, darželiai, originalumu pasižyminčios verslo organizacijos, įvairūs kultūros centrai, menininkai, šokio bei teatro grupės, miestų savivaldybės, karininkai, medikai ir pasaulio lietuviai.

„Kad ir kiek stipriai įtemptas mūsų grafikas, stengėmės pamatyti bent dalį GELTONOS BANGOS vaizdo įrašų – esame labai sujaudinti. Tokio palaikymo, turbūt, dar niekados nebuvo Lietuvoje ir tas yra labai gražu. Ir šis palaikymas yra ne tik apie mus. Tai parodo, kaip Lietuva moka susivienyti, žmonės nori džiaugtis gyvenimu, skleisti pozityvumą“, – džiaugiasi palaikymu grupės „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius.

Kelkite geltoną bangą! IV dalis

GELTONOS BANGOS vaizdo klipus visą eurovizinę savaitę bus galima išvysti LRT TELEVIZIJOS eteryje, portale LRT.lt ir LRT socialiniuose tinkluose.

Kelkite geltoną bangą! II dalis

Iniciatyvos GELTONA BANGA kulminacija jau šį vakarą, gegužės 14 d., 20 val. Būtent šią valandą visi pasaulio lietuviai kviečiami paleisti „Discoteque“ dainą savo namuose, kiemuose, automobiliuose ir užkurti didžiausią diskoteką Žemėje, skleisti žinią apie dainą už Lietuvos ribų, kviesti draugus, gyvenančius užsienyje, balsuoti už „The Roop“. Į diskoteką šį vakarą taip pat prisijungs ir grupė „The Roop“ tiesiogiai iš Roterdamo.

65-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas gegužės 18–22 dienomis vyks Nyderlandų mieste Roterdame. Lietuvos atstovų pasirodymą pirmame pusfinalyje gegužės 18 d., antradienį, 22.00 val., tiesiogiai transliuos LRT TELEVIZIJA.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.