Tavo LRT

2016.06.15 13:09

Ryškiausios Lietuvos žvaigždės pirmuosius žingsnius žengė LRT eteryje

LRT.lt2016.06.15 13:09

Daugelis ryškiausių jaunosios kartos atlikėjų per pastarąjį dešimtmetį kelią į didžiąją Lietuvos sceną skynėsi įvairių muzikinių televizijos projektų ar konkursų metu. Dalis iš jų pirmuosius žingsnius prieš penketą ar net penkioliką metų žengė LRT muzikinio konkurso „Dainų dainelė“ scenoje.

1998 m. vykusiame „Dainų dainelės“ konkurse debiutavo ir specialiu prizu už žiūrovų simpatijas apdovanotas vienuolikmetis iš Panevėžio – Radžis Aleksandrovičius.

Garsus Lietuvos tenoras Rafailas Karpis prieš šešiolika metų „Dainų dainelės“ scenoje atliko žydų liaudies dainą ir tapo vienu iš konkurso laureatų. 

2008 metais televizijos ekrane debiutavo Karolina Mondeikaitė, šiuo metu publikai geriau pažįstama Liepos vardu. Viename iš pirmųjų savo pasirodymų mergina dainavo duetu su 2004 metų „Dainų dainelės“ laureatu Jurgiu Brūzga. 

Monika Linkytė savo kelią į žiūrovų širdis pradėjo prieš aštuonerius metus LRT eteryje. Laureatų koncerte Monika pasirodė kartu su Monika Liubinaite (Monika Liu). 

Taip pat „Dainų dainelėje“ savo muzikinę karjerą pradėjo Judita Leitaitė, Vytautas Juozapaitis, Justinas Lapatinskas, Vaida Genytė, Liudas Mikalauskas, Evelina Sašenko, Vilius Tarasovas ir daugelis kitų garsių Lietuvos atlikėjų. 

Daugiau archyvinių „Dainų dainelės“ įrašų galite rasti čia.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt