Tavo LRT

2016.06.13 11:03

LRT tarybos narys: LRT radijo gimtadienis turėtų būti šventė visiems radijams

Grandiozinis koncertas Kauno „Žalgirio“ arenoje vainikavo kelis mėnesius trukusį muzikinį projektą „90 dainų – 90 legendų“ ir pakvietė švęsti LRT gimtadienio, kuriame susitiko buvę ir esami LRT darbuotojai, klausytojai ir žiūrovai. Šventėje netrūko pakilios nuotaikos, sveikinimų ir linkėjimų LRT radijui.

„Švenčiame ne tik visuomeninio transliuotojo, bet ir radijo pradžią Lietuvoje. Visos kitos radijo stotys ir televizijos turėtų kartu švęsti šį gimtadienį, nes tai yra laisvo demokratinio žodžio pradžia. O visuomeninis transliuotojas man visuomet išliks tiesos ir patikimumo garantas“, – kalbėjo LRT tarybos narys Darius Chmieliauskas.

LRT radijo žurnalistė Kaune Agnė Kairiūnaitė taip pat neabejoja radijo įtaka Lietuvos kultūrai ir tiki, kad radijas ateityje dar keisis.

„Man atrodo, kad Kaunas, kuriame radijas ir buvo įkurtas, dar nepakankamai įvertina, kokį išradimą jis padarė. Radijo įtaka mūsų tautos kultūrai yra neabejotinai milžiniška. Aš net neabejoju, kad radijo dar laukia ilgi, produktyvūs ir inovatyvūs metai, ateityje atnešiantys daug įvairiausių atradimų šiam žanrui. Radijo devyniasdešimtmetį sutinku su labai džiaugsminga ir viltinga nuotaika, čia dar laukia labai daug įdomių dalykų“, – kalbėjo ji.

LRT darbuotojų ir klausytojų sveikinimai radijui – vaizdo įraše.