Tavo LRT

2016.06.09 10:23

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – ženklai, įspėjantys apie alkoholizmą

LRT.lt 2016.06.09 10:23

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Praėjusią savaitę didžiausio žiūrovų susidomėjimo sulaukė sveikatos temos, aptariamos LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“. Šįkart gydytojas pasakojo apie alkoholizmą bei pristatė keturis klausimus, kurie padės atpažinti šią ligą.

Laidoje „Labas rytas, Lietuva“ sveikos mitybos specialistė patarė, nuo ko priklauso suvartojamo vandens kiekis ir kiek jo reikėtų išgerti. Kineziterapeutė papasakojo apie kelio srities skausmą bei rekomenduojamą fizinį aktyvumą su šiuo skausmu susiduriantiems žmonėms, stilistė patarė, kaip susikurti asmeninį stilių, o kosmetikos gamintoja mokė namuose pasigaminti kūno šveitiklį.

Paskutinėje šio sezono „Karinių paslapčių“ laidoje pasakota apie specialiųjų operacijų pajėgų pratybas „Liepsnojantis kalavijas“, Aleksoto aerodrome įkurtą naują karinių oro pajėgų paieškos ir gelbėjimo postą. Taip pat laidoje pristatytas lietuviškas ginklas „Vytis“.

LRT KULTŪROS laidoje „Euromaxx“ mados žurnalistė iš Miuncheno pristatė naujausias mados tendencijas, sodininkystės ekspertė patarė, kaip prižiūrėti augalus, kalbėta apie flirtą skirtingose Europos šalyse. Taip pat laidoje apžvelgtos populiariausios Europos pramogų vietos – Vienos atrakcionų parkas, rožinis baras Pompidou centre Paryžiuje ir vandenyje plaukiojantis klubas Amsterdame.

Žiūrovų pamėgtos dienos aktualijų laidos „Laba diena, Lietuva” rengėjai pakvietė susipažinti su patarimais, kaip nesusirgti pučiant kondicionieriui, ką daryti, jei nepavyko susitaupyti pinigų atostogoms, kokios naudos galima gauti iš savanorių teisme, pristatytos kitos aktualios naujienos.

1. „Klauskite daktaro“

2. „Labas rytas, Lietuva“

3. „Karinės paslaptys“

4. „Euromaxx“

5. „Laba diena, Lietuva“