Tavo LRT

2016.06.02 12:47

Praėjusią savaitę LRT žiūrovams įdomiausia – ryto naujienos ir „MG Baltic“ skandalas

LRT.lt 2016.06.02 12:47

Pateikiame LRT mediatekos įrašų penketuką. Šie įrašai praėjusią savaitę LRT mediatekos lankytojų buvo žiūrimiausi.

Daugiausiai mediatekos lankytojų peržiūrų sulaukė LRT TELEVIZIJOS ryto laida „Labas rytas, Lietuva“. Čia pasakota, kaip pasisiūti suknelę iš vyriškų marškinių, apžvelgtos naujos knygos, pasakota apie situaciją Kryme po Rusijos aneksijos, aptarti devintieji Lietuvos kino apdovanojimai „Sidabrinė gervė“ bei pristatyti renginiai, skirti paminėti tarptautinei Afrikos dienai.

Didelio susidomėjimo sulaukė ir aktualių pokalbių laida „Dėmesio centre“. Laidoje kalbėta apie „MG Baltic“ ir Liberalų sąjūdžio skandalą. Studijoje svečiavosi 15min.lt Tyrimų skyriaus redaktorius Šarūnas Černiauskas, LRT.lt portalo vyriausiasis redaktorius Vladimiras Laučius bei „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas Vytautas Bruveris.

Žiūrovų pamėgta laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“ šįkart pasakojo apie nesąžiningus automobilių meistrų triukus, kuomet iš pradžių klientas informuojamas apie kur kas mažesnę kainą, nei vėliau jam tenka sumokėti. Taip pat laidoje kalbėta apie prasidėjusį dviračių sezoną – nedrausmingais dviratininkais besipiktinančius vairuotojus ir pėsčiuosius, vaikštančius dviračių takais ir trikdančius jų eismą.

LRT žiūrovai visuomet domisi operatyviai ir profesionaliai pateikiamomis naujienomis, tad šią savaitę nemažai dėmesio mediatekoje sulaukė „Žinios“.

Mediatekos lankytojai domėjosi ir intelektinio žaidimo „Auksinis protas“ superfinalu. Dėl nugalėtojo titulo susikovė mokytoja Laimutė Dekienė, baldų salono vedėja Kristina Girsienė, Akmenės rajono savivaldybės mero patarėjas Tomas Martinaitis, programinės įrangos kokybės analitikė Rūta Norkutė, viešųjų ryšių specialistas Giedrius Surplys bei fizikas Česlovas Šimkevičius. Žaidimą laimėjęs Č. Šimkevičius laimėjo kelionę į savo pasirinktą šalį – Portugaliją.

1. „Labas rytas, Lietuva“

2. „Dėmesio centre“

3. „Keliai. Mašinos. Žmonės“

4. „Žinios“

5. „Auksinis protas“