Tavo LRT

2021.04.02 13:36

„Už pergalę gyventi“: šiluma ir gėris į žmonių namus

LRT.lt2021.04.02 13:36

Balandžio 4 d., šv. Velykų vakarą, 17.50 val, per LRT TELEVIZIJĄ vyks kasmetinis Rimanto Kaukėno paramos grupės organizuojamas paramos koncertas „Už pergalę gyventi“, kviečiantis visus neprarasti vilties ir nelikti abejingais.

Prieš devynerius metus įkurtas Rimanto Kaukėno paramos fondas jau metai iš metų įvairiomis formomis padeda onkologinėmis ir itin sunkiomis ligomis sergantiems vaikams. Viltį ir stiprybę simbolizuojančio koncerto „Už pergalę gyventi“ metu žiūrovai galės pamatyti ir išgirsti atlikėjų pasirodymus bei išgirsti istorijas apie fondo globojamus vaikus.

„Labai norisi nešti pozityvą, šilumą ir gėrį į žmonių namus ir padovanoti jiems galimybę bent vienam vakarui vėl pasijusti kaip tikrame gyvame koncerte, skatinti atjautą kitam, kviesti išgirsti vaikų istorijas, nelikti abejingiems ir prisidėti prie paramos tiems, kam jos labiausiai reikia. Savo pavyzdžiu norime paskatinti žmones pamatyti poreikį labdarai ir įžvelgti galimybes padėti kitam, įsitraukti ir pajusti, kad ta pagalba tikrai veikia ir tikrai yra reikalinga“, – savo mintimis dalinasi fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas.

Koncertas „Už pergalę gyventi 2021“ yra unikalus tuo, kad žiūrovai išvys įspūdingus atlikėjų pasirodymus. Jo metu taip pat bus rodomi 8 siužetai apie Rimanto Kaukėno paramos fondo globojamus vaikus, o prieš kiekvieną siužetą bus kalbinami žinomi žmonės, kurie kaskart taip pat kovoja už savo pergalę.

„Už pergalę gyventi“ dalyvauja: „G&G Sindikatas“ ir Giedrė Kilčiauskienė, „Biplan“ ir Karina Krysko, Justinas Jarutis, Monika Liu, Merūnas Vitulskis ir Luka, grupė „Baltos varnos“, Monika Marija, grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, Saulius Prūsaitis, Mantas Jankavičius, Lina Rastokaitė ir Paulius Zdanavičius, Vidas Bareikis, o taip pat – BC „Lietkabelio“ šokėjas, BC „Žalgirio“ šokėjas ir sportinių šokių klubas „Sūkurys“.

Atlikėjus Rimanto Kaukėno paramos fondas pasirinko pagal režisieriaus Daliaus Abario sumanymą ir specialiai šiam koncertui jo sudarytą programą. Dauguma šių atlikėjų yra fondo draugai arba paramai neabejingi žmonės, kurie išgirdę režisieriaus idėją, mielai sutiko sudalyvauti ir prisidėti. Atlikėjų pasirodymai ir interviu su koncerto svečiais buvo filmuojami skirtingu metu, laikantis visų sveikatos saugumo per karantiną reikalavimų, buvo užtikrintas visų dalyvavusių ir dirbusių asmenų saugumas. Atlikėjai į filmavimą atvykdavo skirtingu metu, kiekvienam atlikėjui ar grupei buvo suteiktos atskiros patalpos pasiruošimui – tam, kad būtų išvengta kontaktavimo tarp filmavime dalyvavusių asmenų.

Visos koncerto transliacijos metu surinktos aukos bus skirtos reikalingų vaistų ir medicininės įrangos įsigyjimui, svarbių gydymų ir terapijų Lietuvoje bei užsienyje suteikimui, vaikų svajonių pildymui, o taip pat dalis lėšų bus panaudotos Kauno hospiso namų statybai. Jau šiandien ir viso koncerto metu galima prisidėti prie kovos už pergalę gyventi paskambinus šiais trumpaisiais numeriais: 1404 - auka vaikams 3 € bei 1415 - auka vaikams 10 €. Numeriai galioja tik Lietuvos operatoriams (Telia, TELE2 ir Bitė).